Підсумки підведені

На початку травня були підведені підсумкі по проведенню огляду-конкурсу з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня), який проходив під девізом «Захищене і здорове покоління», серед відокремлених підрозділів ДП «Торецьквугілля».

За час проведення смотру з охорони праці серед відокремлених підрозділів були організовані і проведені конкурси: «За безпечну працю», «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця (бригада)», «Кращий за професією» з нагородженням грамотами, дипломами та виплатою грошової винагороди (матеріального заохочення) на суму 1400 грн. Старшим наглядом шахт обстежені закріплені маршрути на предмет дотримання техніки безпеки у відповідності до вимог нормативних документів.

За зниження виробничого травматизму, і недопущення травматизму зі смертельними наслідками, а також поліпшення умов праці на робочих місцях: перше місце зайняла шахта «Торецька», друге та третє шахти «Центральна», та «Північна». По малим підприємствам перше місце зайняв колектив ВП РМЗ, друге колектив Автобази, а третє колектив УМТП.

Контактна інформація:

Тел.:

(06247) 9-41-49

Email:

du_po@ukr.net

Адреса:

85200, Донецка обл., м.Торецьк (Дзержинськ), вул.Дружбы, 19