ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

День охорони праці 2021

2021-04-21

День охорони праці у 2021 році під девізом: "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я"

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Тому щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.

У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

З метою належного відзначення Дня охорони праці на ДП «Торецьквугілля» та відокремлених його підрозділах відповідно до розпорядження керівника ВЦА міста Торецька та заходів, розроблених на підставі доручення Міненерго, з 22 квітня по 28 квітня 2021 року передбачено проведення Тижня охорони праці .

На підготовчому етапі вже підготовлений наказ по державному підприємству про створення організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці, яким затверджені відповідні заходи та умови проведення огляду–конкурсу «Тиждень охорони праці», а також підготовлена та поширена наочна агітація про проведення конкурсу з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, яка розміщена в загальних нарядних шахт, в нарядних дільниць, та на стендах «Охорона праці», а також інші наочні матеріалі щодо прав працівників в сфері безпеки та гігієни праці.

22 квітня 2021 року огляд-конкурс «Тиждень охорони праці» буде урочисто відкрито на ВП «Шахта «Центральна» на засіданні організаційного комітету під керівництвом директора шахти Герта В.Д., за участю заступника генерального директора з охорони праці Ащаулова О.В., із залученням керівників структурних підрозділів та профспілки.

Також в межах святкування заплановано проведення на відокремлених підрозділах конкурси на безпечне робоче місце, виробничу дільницю (бригаду).

Щодня будуть підводитись підсумки з визначення переможців конкурсів: «Краща виробнича дільниця», «Кращий за професією», «Краща бригада» і т.д., з розміщенням інформації в загальнодоступних місцях.

На щозмінних зборах планується обговорення актуальних проблем промислової безпеки охорони праці та гігієни із залученням працівників до процесу формування системи безпеки та здоров’я працівників на роботі.

23 квітня 2021 року заступниками директорів з охорони праці ВП «Шахта «Центртальна» Камєнєвим В.П. та ВП «Шахта «Торецька» Зеленським І.М. будуть проведені відкриті семінари з інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо безпеки праці та зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочих місцях з працівниками і керівниками структурних підрозділів. Також до цієї роботи підключаться і інші підрозділи ДП «Торецьквугілля», а саме ВП «РМЗ», ВП «Автобаза» та ВП «УМТП».

27 квітня 2021 року заплановано проведення засідання круглого столу для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них під головуванням заступника генерального директора з охороні праці ГП «Торецьквугілля» Ащаулова О.В. та за участю представника Торецького міського відділення управління виконавчаї дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Вадовськой Я.О.

Під час проведення Тижня охорони праці на всіх відокремлених підрозділах ДП «Торецьквугілля» передбачено посилений контроль за дотриманням пилогазового режиму та протипожежного захисту гірничих виробок та об’єктів поверхні.

28 квітня 2021 року організаційним комітетом відбудеться підбиття підсумків проведених конкурсів, будуть визначенні та нагородженні кращі працівники, переможці і лауреати конкурсу.