ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

День охорони праці у Покровську

2018-05-04

27 квітня з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Покровську відбулось урочисте засідання Головного управління Держпраці у Донецькій області під девізом: «Захищене і здорове покоління».

На урочистий захід, який відбувався у Палаці культури Шахтоуправління «Покровське», були запрошені керівники структурних підрозділів Держпраці, промислових підприємств, представники виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Донецької області, Державного підприємства “Донецький експертно-технічний центр Держпраці” та інші.

Начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимир Шубін, відкриваючи засідання, зауважив, що здорове покоління – це найбільший здобуток, адже молодь – майбутнє нашої країни та звернувся до підприємств Донецької області з закликом постійно підвищувати рівень охорони праці на виробництві.

Слід підкреслити, що саме охорона праці має особливе значення для людини, є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. І тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці – це запорука збереження здоров’я та життя працівників, миру і спокою в сім’ях працюючих. Адже безпека праці була, є і буде актуальною на всіх етапах розвитку суспільства.