ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

До Дня охорони праці

2019-04-22

Щороку у Всесвітній день охорони праці,28 квітня, згідно з Указом Президента України, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Всесвітній день безпеки та гігієни праці пройде під гасло: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У ДП «Торецьквугілля» створено оргкомітет з підготовки та проведення на відокремлених підрозділах державного підприємства Тижня охорони праці з 22 по 28 квітня. Як завжди у рамках Тижня пройде смотр-конкурс за такими напрямками «За безпечну працю», «Кращій працівник», «Краща виробнича дільниця», «Кращий за професією».

Крім цього будуть здійснені організаційно-технічні заходи, якими передбачені проведення відкритих уроків для учнів та студентів навчальних закладів, зустрічі з молоддю, трудовими колективами, організація тематичних брифінгів, конкурсів, виставок, буде надана увага вшануванню пам’яті загиблих на виробництві та надання допомоги їх сім’ям.

Також розроблені спеціальні інформаційні заходи з проведення нарад, семінарів, засідань за круглим столом з метою ознайомлення з ризиками, пов’язаними з охороною праці. З нагоди Дня охорони праці серед дітлахів буде проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».