ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

«Екватор» пройдено!

2018-07-19

У мальовничому куточку Донеччини, м. Святогірську, в оздоровчому комплексі «Шахтар» влітку полюбляють відпочивати діти.  Сюди приїжджають, щоб оздоровитися, відпочити, покупатися та зарядитися позитивними емоціями.  Мальовничі краєвиди, свіже повітря, будиночки у сосновому лісі, збалансоване харчування, цікава розважальна програма, спортивні ігри на будь-який смак, багато добрих і чуйних вихователів, а головне - нових друзів… Кращого відпочинку годі й бажати для дитини, адже для збереження і зміцнення здоров’я величезне значення має активний відпочинок.

8 червня у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку ОК «Шахтар» відбувся заїзд другої табірної зміни. До табору прибуло майже 400 вихованців з різних куточків Донецької області. А сьогодні 17 червня, середина зміни – «екватор». Можна підбити деякі підсумки. За 10 днів зміни було проведено культурно-масові заходи: «Парад планет», «Культурна спадщина країни», «У колі друзів», «Любіть життя – воно прекрасне», «Наша пісня з серця лине», «Родина, як небо єдина». Не оминули увагою й спортивно-оздоровчий напрям: «Козацькі розваги», «Отаманський шлях», «Нащадки козаків», «Веселі старти» і безумовно товариські зустрічі загонів з футболу, волейболу, шахів та шашок. Діти відвідали Державний історійко-архітектурний заповідник «Святі гори».

Цієї зміни після ретельної перевірки якості води, облаштування устаткування, почав працювати басейн, організовано плавання для усіх загонів.

Колектив ДЗОВ «Шахтар» тісно співпрацює з молодіжною організацією «Зазеркалье» та соціальними психологами міжнародної благодійної організації, представники якої проводили ігрові зустрічі з дітьми.

Загалом можна сміливо сказати, що зміна перебігає в енергійному , яскравому ритмі і для кожного вихованця та вихователя «Літо-це маленьке життя».