ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

7 листопада відкрився XV Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

2017-11-08

В урочистій церемонії відкриття Форуму та галузевих виставок взяли участь Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної пполітики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, голова Громадської ради при Міненерговугілля України Семен Поташник, регіональний директор Агентства США з Міжнародного Розвитку в Україні, Білорусі та олдові Сьюзан Фріц, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в країні Мохаммад Бехешті Монфаред, генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолій Ткаченко, Президент ГО «Асоціація «СІГРЕ-Україна» Олександр Светелік.

Галина Карп відзначила важлиість Форуму для демонстрації досягнень вітчизняної енергетики та обговорення планів щодо подальшого розвитку. Також наголосила, що Міненерговугілля за цей рік має чимало напрацювань, зокрема, розроблено нормативно-правову базу для формування ринків газу та електроенергії.

«Форум є можливістю зібрати найкращі практики, обговорити нагальні проблеми роботи ПЕК, визначити пріоритетні завдання та знайти ефективні способи їх виконання», - зазначила перший заступник Міністра та побажала учасникам плідної роботи.

Від імені профільного комітету Верховної Ради України  учасників привітав Олександр Домбровський. Він наголосив що світ швидко змінюється, і ключовим месиджем його зміни є інноваційна модель будь-якої країни. «Тому інновації, чиста енергія, сучасні технології – це те, що потрібно сьогодні Україні, це те, що сьогодні є тут», - зазначив О. Домбровський.

Голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник висловив задоволення від нинішньої виставки, яка демонструє високий потенціал енергетичної галузі України.

Про наміри щодо розвитку взаємовигідного співробітництва наголосила у вітальній промові регіональний директор Агентства США з Міжнародного Розвитку в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзон Фріц. 

У перший день Форуму відбулися конференція: «Прозорість для довіри. Як зробити енергетику доступною», VІІІ Міжнародна конференція гідроенергетиків та інші заходи. 8 листопада Форум продовжить роботу.