ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Міжнародний промисловий форум

2017-11-29

З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся XVІ Міжнародний промисловий форум. У 2005 році Міжнародний промисловий форум увійшов до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI - Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

В роботі Міжнародного промислового форуму - 2017:

- взяли участь 337 підприємств;

- представлено технології та обладнання з 29 країн світу;

- загальна площа експозиції склала 17 000 кв.м.;

- форум відвідали більше 10 500 фахівців.

З метою ознайомлення з провідними світовими розробками в галузі машинобудування, для участі в XVІ Міжнародному промисловому форумі були делеговані директор ВП «Ремонтно-механічний завод» ДП «Торецьквугілля» Радченко Дмитро Миколайович та головний інженер заводу Тавлінов Олексій Євгенович.

Продукція машинобудування, технології, що використовуються при металообробці, в ливарному виробництві, при проведені зварювальних робіт, що були представлені на виставці вітчизняними та світовими підприємствами, вразили своїми новітніми розробками, іноваційними технологіями. Розуміючи, що без модернізації металообробного обладнання в заводу не має майбутнього, спеціалісти заводу зацікавилися представленим фрезерним верстатом з ЧПУ (діючий на заводі фрезерний верстат знаходиться в аварійному стані) та токарно-гвинтонарізним верстатом з ЧПУ, що дозволись суттєво знизити собівартість виготовляємої продукції, засвоїти виготовлення нових видів продукціії та підвищити її якість.