ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Охорона праці

2017-06-12

За рішенням Коллегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, за підтримки Державної служби України з питань праці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Центрального комітету профспілки працівників вугільної промисловості України в період з 06.06. по 09.06.2017 року у м. Бердянськ відбулася XV науково- практична конференція з охорони праці та промислової безпеки за темою «Підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах вугільної промисловості України».

В роботі конференції прийняли участь близько 50 делегатів, а саме: керівники та фахівці Міненерговугілля, Державної служби України з питань праці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, представники державних вугледобувних підприємств усіх форм власності, інститутів та наукових установ, профспілкових організацій, заводів виробників засобів індивідуального та колективного захисту їх офіційних представників, а також засобів масової інформації.

Від ДП «Торецьквугілля» прийняли участь директор технічний – Кива М.В., та зам. генерального директора з ОП Соболев Л.М.

З доповіддю про «Стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах вугільної промисловості підпорядкованих Міненерговугілля України у I кварталі 2017 року» виступив Ященко І.О. заступник начальника Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту. Також виступали представники інститутів, виробники засобів індивідуального та коллективного захисту, технічні директори державних підприємств, заступники генеральних директорів з питань охорони праці.

На конференції були розглянуті питання:

1.Визначення шляхів підвищення рівня стану охорони праці та промислової безпеки, у тому числі за рахунок забезпечення підприємств вугільної промисловості сучасними та якісними засобами індивідуального захисту.

2. Науково- технічне забезпечення робіт у вугільної галузі. Узгодження вимог нормативних документів. Проблеми, перспективи.

3. Засоби індивідуального захисту органів дихання та засоби протипожежного призначення. Забезпеченість, проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення.

4. Засоби колективного захисту шахтарів. Забезпеченість, проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення.

За результатами роботи конференції напрацьовано протокол, який буде затверджено та направлено на підприємства для виконання. Вирішення питань, розглянутих на конференції, значно покращить стан охорони праці на підприємствах України.