ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Пам'яті товариша: Качан Валентина Федорівна

2021-04-29

П’ять років тому, 29.04.2016 року, погас вогонь в очах нашої колеги Качан Валентини Федорівни.

Стаж роботи у вугільній промисловості Валентини Федорівни складає 56 років, з них на посаді головного бухгалтера ДП “Торецьквугілля” — 32 роки.

Свій трудовий шлях Валентина Федорівна розпочала у 1957 році рахівником відділу робочого постачання тресту “Дзержинськвугілля”. З 26.09.1966 р по 01.11.1968 р працювала інженером-економістом нормативно-дослідницької станції тресту “Дзержинськвугілля”. Ще два роки з 1968 по 1970 — економістом, економістом-бухгалтером тресту “Дзержинськвугілля”. З 1970 року по 1976 була касиром, економістом, заступником головного бухгалтера шахти ім. Ф.Е.Дзержинського ВО “Артемвугілля”. В 1976 закінчила Донецький державний університет за спеціальністю “Бухгалтерський облік” та отримала кваліфікацію економіста. З 01.04.1976 по 30.04.1979 працювала заступником начальника, начальником обліково-контрольної групи шахти ім. Ф.Е.Дзержинського ВО “Артемвугілля”. В 1979 році була призначена головним бухгалтером шахти. З 09.02.1981 по 01.10.2013 Валентина Федорівна займала посаду головного бухгалтера ДП “Торецьквугілля”.

Вклад Валентини Федорівни в розвиток бухгалтерської служби нашого підприємства великий та ефективний. Кожний день її роботи в якості головного бухгалтера був насичений рішучістю, готовністю брати на себе відповідальність, бажанням вникнути у будь яку ситуацію та вирішити важливі питання.

Керівництво та співробітники цінували Качан В.Ф. за її ділові якості, за порядність та чесність, вміння досягнути поставленої мети, здатність використовувати можливості своїх співробітників шляхом їх правильної розстановки та мотивації, толерантність у відношенні до підлеглих. Вона ніколи не була байдужою до чужих проблем, завжди була готова прийти на допомогу, підтримати ділом та словом.

Валентина Федорівна є кавалером знаків “Шахтарська слава”, нагороджена відомчими відзнаками “Шахтарська доблесть” третього ступеня, “Почесна грамота Міністерства енергетики та вугільної промисловості України”.

Кому пощастило працювати і хто просто знав цю світлу людину назавжди запам’ятає Валентину Федорівну чуйною, добропорядною, завжди готовою прийти на допомогу підставити своє дружнє плече. Ми безмежно вдячні Валентині Федорівні за приклад, якою людиною потрібно бути на роботі та в житті. Вона була прикладом керівника та друга.

Хай на небі їй буде спокійно та затишно!