ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Пам'яті товариша: Мороз Станіслав Петрович

2021-04-19

19 квітня 2021 року нашому колезі Морозу Станіславу Петровичу виповнився б 81 рік. Загальний стаж роботи складає понад 60 років, з них у вугільній промисловості 53 роки. Мороз С.П. відпрацював 44 роки у ДП “Торецьквугілля”, а в апараті управління держпідприємства більше 28 років.

Мороз С.П. розпочав трудовий шлях в юриспруденції з 1967 року юрисконсультом ЦЕММ тресту «Дзержинськвугілля», більш 12 років працював юрисконсультом, старшим юрисконсультом, заступником директора з правових питань шахти «Нова» виробничого об`єднання «Дзержинськвугілля». Працював головним юрисконсультом – керівником юридичної служби Ворошиловградського головного територіального управління вугільної промисловості Мінвуглепрому СРСР.

На посаді заступника генерального директора з правових питань і договірної роботи державного підприємства «Торецьквугілля» проявив себе висококваліфікованим фахівцем, завдяки його багаторічній плідній роботі ним був зроблений великий внесок у закріплення договірної дисципліни, покращення претензаційно – позовної роботи, зниження невиробничих витрат та збитків на відокремлених підрозділах державного підприємства «Торецьквугілля».

Державне підприємство втратило досвідченого і висококваліфікованого юриста, авторитетного фахівця, людину з великої літери. Усі, хто знав Мороза Станіслава Петровича, поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

За роки самовідданого служіння системі юриспруденції  Станіслав Петрович удостоєний безлічі почесних відзнак, є кавалером знаків «Шахтарська слава» та «Шахтарська доблесть».

03.08.2020р. обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини. Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Світла пам'ять про нашого товарища назавжди…