ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Пожежа ліквідується

2019-10-08

6 жовтня на дільниці №42-1026 м ш. «Центральна» ДП «Торецьквугілля» виникла пожежа. На момент виникнення аварії на аварійній дільниці перебувало 5 робітників, всього в шахті знаходилось 212 робітників. Люди з аварійної дільниці виведен. На шахту прибуло 5 відділень 10 ВГРЗ, 3 РПГ, пожежний автомобіль, ОВ, СДГіТЗ, командний склад 10 ВГРЗ.

В початковий момент перші два відділення були направлені на аварійну дільницю для проведення розвідки та локалізації пожежі з боку вихідного струменя повітря, одно відділення було направлено на аварійну дільницю для контролю газової атмосфери з боку свіжого струменя повітря.

Згідно з гірничотехнічними умовами, що склалися на аварійній дільниці, прийнято рішення про ізоляцію аварійної дільниці №42 гор.1026/1146м.

Зараз в шахті знаходиться три відділення ДВГРС, виконуються роботи по ізоляції аварійної дільниці №42 гор.1026/1146м двома вибухостійкими перемичками з боку свіжого та вихідного струменя повітря. Ведеться контроль складу та кількості рудничного повітря на аварійній дільниці, відбір проб.

Робота шахти до ліквідації аварії припинена.