ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Річний план виконано достроково

2021-09-27

23 вересня 2021 року прохідницький колектив ВП «Шахта «Центральна» першим в державному підприємстві достроково виконав річну програму з проведення розкривних та підготовчих виробок за 2021 рік в обсязі 1500 метрів.

Шлях до цієї перемоги був нелегким. Працюючи в складних умовах, працездатний і високопрофесійний колектив прохідників ще раз показав своє вміння в складних умовах досягати поставленої мети. На адресу керівництва шахти і колективу прохідників була спрямована вітальна телеграма від імені адміністрації ДП «Торецьквугілля». На зборах перед першою зміною заступник технічного директора Роман Хорошилов привітав колектив з трудовою перемогою і побажав успішної та безаварійної роботи. Вітальний адрес було вручено виконуючому обов'язки директора шахти Скрипнику Володимиру Васильовичу. За вмілу та грамотну організацію робіт нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями виконуючий обов’язки головного інженера Голубков Ігор Олександрович, начальник підготовчої дільниці Панасенко Володимир Олександрович, начальник дільниці ремонтно-відновлювальних робіт Долгошея Денис Олексійович.

Також достроково новорічна ялинка засяяла для прохідницької бригади Мірошниченка Миколи Миколайовича підготовчої дільниці, яка виконала річну програму. Прохідницька бригада, яка перша в держпідприємстві виконала річний план, була нагороджена почесною грамотою, грошовою премією та бурильним молотком.

Трудовий колектив ВП "Шахта" Центральна " і в подальшому націлений на виконання поставлених завдань з підготовки нових очисних вибоїв для забезпечення вугіллям потреб промисловості України.