ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Розпочата підготовка до зими

2019-08-08

У середу, 7 серпня, робоча комісія під голуванням генерального директора ДП «Торецьквугілля» В.А.Юхименко розглянула намічені заходи та хід їх виконання шахтами при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р. та графіки ремонтних робіт на 25 – 26 серпня 2019 р.

В цілому по відокремленим підрозділам підготовчі роботи до опалювального сезону ведуться згідно затверджених заходів. Але при детальному розгляді заходів комісія звернула увагу керівників підприємств на відставання у виконанні деяких пунктів. Так, по ш. «Центральна» до осінньо-зимового періоду треба виконати роботи по обшиванню градирні для усунення витоку води (а це зайві витрати), відремонтувати калориферні секції, почистити кінцеві охолоджувачі турбокомпрессорів, подати заяву на проведення тендерних торгів з виконання робіт по ремонту робочої бані.

По ш. «Торецька» комісія звернула увагу на те, що вже треба ремонтувати теплотрасу та визначиться з ремонтом чи заміною господарчо-побутового трубопроводу по АПК, а до 1 жовтня замінити кінцеві охолоджувачі.

Щодо ремонтів на свята, то генеральний директор В.А.Юхименко звернув увагу на безпеку праці при виконанні усіх видів робіт. По шахтам були узгоджені терміни та об’єми ремонтів. Так, на шахті «Центральна» найбільш тривала та складна робота буде проводитися на вугільному підйомі стволу «Пугачьовка» по заміні врівноважувального канату та заміні 4-х головних канатів на ш. «Торецька».

С.Д.Коряк. Головний механік ДП «Торецьквугілля»