ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Телеграмма

2017-11-13

Генеральному директору

ДП «Торецьквугілля»

Юхименку В.А.

ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВУ ДП «ТОРЕЦЬКВУГІЛЛЯ»

9 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТОРЕЦЬКВУГІЛЛЯ» ВИКОНАНА РІЧНА ПРОГРАМА ПО ПРОВЕДЕННЮ РОЗКРИВНИХ І ПІДГОТОВЧИХ ГІРНИЧИХ ВИРОБОК. ПРИ ПЛАНІ 2500 МЕТРІВ ФАКТИЧНО ПРОВЕДЕНО З ПОЧАТКУ РОКУ 2502 МЕТРІВ.

ВІД ІМЕНІ КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ І ВІД СЕБЕ ОСОБИСТО ЩИРО ВІТАЮ ШАХТАРСЬКІ КОЛЕКТИВИ ШАХТ «ЦЕНТРАЛЬНА» ТА «ТОРЕЦЬКА» З ВЕЛИКОЮ ТРУДОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ.

У ЦІ НЕЛЕГКИ ЧАСИ ДЛЯ НАШОЇ ДЕРЖАВИ ВИ ЩОДНЯ, НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО, ПРАЦЮЄТЕ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ НАШОЇ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ВАША ВАЖКА І КЛОПІТКА ПРАЦЯ ДОПОМАГАЄ КРАЇНІ РУХАТИСЬ ШЛЯХОМСТАЛОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ. НЕОДНОРАЗОВО САМЕ ВИ, ВИЯВЛЯЮЧИ СВОЮ ПРИНЦИПОВУ ПОЗИЦІЮ, БУЛИ ТИМ РУПОРОМ ЗМІН, ЗАВДЯКИ ЯКИМ УДОСКОНАЛЮВАЛАСЬ ПРОМИСЛОВІСТЬ.

СЬОГОДНІ, КОЛИ ВСЯ УКРАЇНА БОРЕТЬСЯ ЗА МИР ТА МАЙБУТНЄ, ВИ, НЕ ПОКЛАДАЮЧИ РУК, ЗАБЕСПЕЧУЄТЕ ДОБРОБУТ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДЕРЖАВИ.

ВАШІ ВИРОБНИЧІ ДОСЯГНЕННЯ – ВЗІРЕЦЬ ДЛЯ ВСЬОГО ВУГЛЕПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ. БАЖАЮ ВАМ, ШАНОВНІ ГІРНИКИ, ВИТРИМКИ І НАСНАГИ НА НЕЛЕГКОМУ ШАХТАРСЬКОМУ ШЛЯХУ. НЕХАЙ ДОБРО У ВАШИХ СЕРЦЯХ НІКОЛИ НЕ ЗГАСАЄ, А ПАЛАЄ ВОГНЕМ ВІРИ В УКРАЇНУ ТА СПРАВУ, ЯКУ ВИ РОБИТЕ.

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

А.КОРЗУН