ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

У дитячому таборі ОК «Шахтар» було цікаво і весело

2018-07-03

ДЗОВ ОК «Шахтар» має 60-річний досвід роботи в сфері оздоровлення дітей, тому нам є чим пишатися - щорічно в затишних корпусах дитячого закладу оздоровлюються та відпочивають більше 700 дітей не тільки з Донецької області, а й з інших областей України.

15 червня 2018 року дитячий заклад оздоровлення та відпочинку оздоровчого комплексу «Шахтар» радо відкрив свої двері дітям з різних куточків нашої області, а саме зі Слов’янська, Краматорська, Лиману, Святогірська, Дружківки, Костянтинівки і головне з Торецька, який розташовано на лінії розмежування. За першу зміну мали можливість відпочити 255 дітей.

Державне підприємство «Торецьквугілля», відокремлений підрозділ «Шахта «Торецька», профспілка вугільної промисловості та колектив ОК «Шахтар» створили сприятливі умови для комфортного проживання, диференційного різновікового збалансованого п’ятиразового харчування, відпочинку дітей і підлітків у цікавій активній формі для максимального розкриття і розвитку творчого та особистісного потенціалів кожного, оздоровлення дітей, сприяння формуванню краєзнавчої культури, національно–патриотичного виховання, цивільно-громадської і комунікативної компетентності, через включення їх в різноманітну, суспільно значиму і особисто привабливу діяльність в різновіковому колективі.

Щовечора на вихованців чекала цікава розважальна програма: «Квест у креативне літо», «Лабіринт успіху», «Сто доріг», «Я патріот України», танцювальні вечори та перегляди художніх фільмів. Однією з яскравих подій стало проведення дитячого фестивалю «Голос миру», на який були запрошені особливі гості з 81 аеромобільної 5 БТГр, захисники України.

З великою цікавістю діти зустріли тематичний день профорієнтаційного напрямку виховання «Місто професій», де були залучені працівники МНС та поліції міста. Чималу увагу у таборі приділяють спортивному напрямку роботи. Для дітлахів щодня проводиться ранкова зарядка, спортивні секції з шахів, шахмат, настольного тенісу, футболу, волейболу, а також спортивні години, що включають в себе «Веселі старти», «Козацькі розваги» та інше.

Вся команда дитячого оздоровчого комплексу працює для того, щоб допомогти дітям здійснити канікули своєї мрії.

Світ навколо дитини повинен бути яскравим і багатобарвним, як веселка. Саме тому епіграфом цього літа стане вираз: «Точними кроками з новим мисленням ми крокуємо в прекрасне майбутнє».

Максим Мачула, культорганізатор ДЗОВ ОК «Шахтар»