ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Виділені державою кошти у сумі 365 млн грн спрямовано гірникам

2018-02-19

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України за дорученням Уряду спільно з Міністерством фінансів та Антимонопольним комітетом України врегулювало проблемні питання щодо фінансової підтримки державних вугледобувних підприємств. Сьогодні, 16 лютого, кошти у сумі 365 млн гривень надійшли на казначейські рахунки державних вугільних підприємств для виплати заборгованості із заробітної плати шахтарям за попередні роки.

Це стало можливим завдяки злагодженим заходам Міненерговугілля та Мінфіну, а також опрацюванню питань державної підтримки вугледобувних підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля, з Антимонопольним комітетом України. «Дякую Міністерство фінансів України, Антимонопольний комітет України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України за оперативне виконання поставлених вчора завдань», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон на своїй сторінці ФБ .

Слід зазначити, що за поданням Міненерговугілля та за підтримки профільного Комітету Верховної Ради України у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 1,3 млрд грн для виплати заробітної плати та здійснення заходів з модернізації та технічного переоснащення шахт.

Джерело