ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Відбулася колегія Міненерговугілля

2017-09-21

21 вересня відбулось засідання колегії Міненерговугілля України. Відкриваючи засідання, голова колегії, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик наголосив, що державні підприємства мають бути самодостатніми суб’єктами господарської діяльності.

Ігор Насалик проаналізував ситуацію у вугільній галузі та зазначив про кардинальні зміни за 1,5 року, зокрема щодо збуту вугільної продукції.

Ігор Насалик поставив жорсткі вимоги щодо ефективного використання коштів та виконання планів з видобутку вугілля. Під час засідання директори підприємств прозвітували про показники роботи їхніх колективів та окреслили плани щодо підвищення ефективності роботи, фінансової збалансованості та поліпшення промислової безпеки.

У виступах представники галузевих профспілок порушували питання державної фінансової підтримки, безпеки праці та подолання негативних тенденцій у галузі.

За підсумками засідання прийнято низку рішень, які дозволять поліпшити ситуацію та сприятимуть нарощуванню видобутку вугілля та виведенню підприємств на беззбиткову роботу.