ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Зі святом, колектив ремонтно-механічного заводу!

2017-09-25

22 вересня 2017 року на ВП «Ремонтно-механічний завод» пройшли урочисті збори трудового колективу, присвячені професійному святу – Дню машинобудівника.

Щирі слова привітання та вдячності за самовіддіну працю на благо шахт міста Торецька від імені генерального директора ДП «Торецьквугілля» та Ради директорів лунали від директора технічногого Ківи М.В., головного механіка Коряка С.Д., директорів шахти «Центральна» Герта В.Д. та шахти «Торецька» Рідченка І.М.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, високу професійну майстерність грамотами державного підприємства «Торецьквугілля», грамотами Торецького теркому профсоюза грошовими преміями та квітами були нагородженні керівники, профспілкові активісти та працівники ВП «РМЗ»: Радченко Д.М., Трофименко О.С., Шолохов О.А., Шевченко К.Є., Ходневич І.В.

Багато теплих та чуйних слів, побажань до свого рідного колективу пролунало від директора заводу 2000-2016 років, заступника генерального директора ДП «Торецьквугілля», Заслуженого машинобудівника України Шолохова А.Я.

Під щирі оплески та радісні посмішки директором Радченком Д.М. та головою профспілки заводу Медведєвою Я.В. за сумлінну працю, високі виробничі показники, активну участь в життєдіяльності підприємства та з нагоди професійного свята Дню машинобудівника грамотами відокремленого підрозділу «Ремонтно-механічний завод», грошовими преміями та квітами були нагороджені працівники заводу: Барибіна Л.В. заступник директора з виробництва, Качан Г.В. заступник головного бухгалтера, Стороженко В.І. токар механоскладальної дільниці, Фісак Г.А. електрогазозварювальник механоскладальної дільниці, Скорик В.І. токар механоскладальної дільниці, Іванов Д.В. слюсар зі збирання металоконструкцій котельно-ливарно-ковальської дільниці, Рижиков А.Б. плавильник котельно-ливарно-ковальської дільниці, Алдонін М.Г. слюсар з ремонту КВП дільниці з ремонту ГШО та заводської лабораторії, Кадиров Н.В. – водій енергомеханічної дільниці, Бучко Г.І. – прибиральник виробничих приміщень енергомеханічної дільниці.

Тепла та святкова атмосфера в залі, щирі побажання присутніх зайвий раз підтверджують, що на ремонтно-механічному заводі працюють сильні духом люди, технічно грамотні спеціалісти. У колектива, що самовіддано трудиться та розуміє важливість своєї праці – є майбутнє!