ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Зі святом 8 березня!

2018-03-07

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем!

За усіх часів вам присвячувались найтепліші і найпалкіші слова, бо у всі часи жінка була і є символом гармонії, краси та весни. Ви даруєте нам, чоловікам, натхнення і віру в те, що ми можемо зробити більше, бути сильнішими і впоратися з будь-якими викликами життя.

Сьогодні економічний і соціальний розвиток ДП «Торецьквугілля» неможливий без вашої участі, дорогі шахтарочки. Ви нарівні з чоловіками поклали на себе відповідальність за зріст виробництва і формування іміджу держпідприємства. Своєю кропіткою працею сприяєте новим досягненням, втілюєте в життя серйозні проекти, розвиваєте і упорядковуєте підприємство.

Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого міста, його душа, його майбутнє. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, та при цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Дорогі жінки, у це чудове свято від усієї душі бажаємо вам щастя! Нехай ваші дні будуть радісними і сонячними, а ваше життя натхненним і гармонійним! Нехай весна живе у вашому серці щодня!