ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Профспілкові новини 2021

Профспілкова осінь: підсумки оздоровлення, підготовка до зими і до протестних акцій

2021-10-04

На проведеному в останній день 30 вересня президії теркому профспілки обговорювалися питання актуальні і серйозні. По-перше, голова шахтарської профспілки міста Василь Щербань проінформував присутніх про підсумки пленуму ЦК ППВПУ який пройшов 23 вересня , де були озвучені і розглянуті найболючіші проблеми вугільної галузі, - її трансформація, закриття шахт і дії Укрвуглепрофспілки. У ньому взяли участь представники Міненерго, інших центральних органів виконавчої влади, генеральні директори держпідприємств, керівники облдержадміністрацій, профспілкові лідери.

Читати далі

Профсоюзная осень: итоги оздоровления, подготовка к зиме и к протестным акциям

2021-10-04

На состоявшемся в последний день сентября президиуме теркома профсоюза обсуждались вопросы актуальные и серьезные. Во-первых, председатель шахтерского профсоюза города Василий Щербань проинформировал присутствующих об итогах прошедшего 23 сентября пленуме ЦК ПРУПУ, где были озвучены и рассмотрены самые болевые проблемы сегодняшнего дня угольной отрасли, - ее трансформация, закрытие шахт и действия Укруглепрофсоюза. В нем приняли участие представители Минэнерго, других министерств и ведомств, генеральные директора госпредприятий, руководители облгосадминистраций, профсоюзные лидеры.

Читати далі

Акція протесту 7 жовтня у всесвітній день дій за гідну працю

2021-09-30

Однією з вимог Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок, яка відбудеться 7 жовтня ц.р. у Києві, є вимога щодо забезпечення прийняття соціально спрямованого Державного бюджету України на 2022 рік.

Читати далі

Постанова ЦК профспілки Про дії профспілки в умовах реформування вугільної галузі

2021-09-27

Коментар голови СПО Григорія Осового за підсумками засідання уряду 22 вересня ц.р.

2021-09-24

На засіданні Уряду 22 вересня ц.р. було розглянуто проект постанови Кабміну про схвалення Концепції державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України на період до 2030 року.

Читати далі

Реформування вугільної галузі, чи є перспектива

2021-09-24

23 вересня ц.р. відбувся ІІІ Пленум Центрального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України, на якому було розглянуте питання «Про дії організації Профспілки в умовах реформування вугільної галузі та закриття вугледобувних підприємств.

Читати далі

Експрес-огляд 6-17 вересня 2021 року

2021-09-20

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Експрес-огляд 6-17 вересня 2021 року

I. Профспілкові новини

Григорій Осовий: "Законопроект про Державний бюджет на 2022 рік було затверджено без обговорення. Більшість зауважень і пропозицій профспілок залишилися не врахованими."

Читати далі

ЗАЯВА ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

2021-09-08

Як стало відомо, на Погоджувальній раді Верховної Ради України до порядку денного першого осіннього засідання парламенту внесені антитрудові законопроекти "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин" за № 5371 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність" №5388, які порушують конституційні права працівників і їх представників профспілок.

Читати далі

Експрес-огляд 30 серпня - 3 вересня 2021 року

2021-09-08

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Експрес-огляд 30 серпня - 3 вересня 2021 року

I. Профспілкові новини

Звернення голови Профспілки до Прем'єр-міністра України щодо бюджетного фінансування галузі у 2022 році.

Читати далі

Онлайн–нарада Міністерства фінансів України по додатковому обговоренню видатків на вугільну галузь у 2022 році

2021-09-07

Як повідомлялося раніше, 3 вересня п. р. в Міністерстві фінансів України за участі представників Профспілки працівників вугільної промисловості України відбулася нарада по обговоренню бюджетного фінансування вугільної галузі у 2022 році. Під час зустрічі керівництвом Мінфіну було презентовано проектні показники бюджетного фінансування вугільної галузі у 2022 році.

Читати далі

Звернення голови Профспілки до Прем'єр-міністра України щодо бюджетного фінансування галузі у 2022 році

2021-09-03

У зв’язку із ситуацією, яка склалася на державних вугледобувних підприємствах та з метою обґрунтованого бюджетного фінансування вугільної галузі у 2022 році голова Профспілки Віктор Турманов направив відповідне звернення до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Читати далі

Зустріч в Мінфіні по обговоренню бюджетного фінансування вугільної галузі у 2022 році

2021-09-03

2 вересня 2021 року в Міністерстві фінансів України у рамках здійснення соціального діалогу та з метою обговорення проекту Державного бюджету України на 2022 рік відбулася зустріч представників Міністерства фінансів України, спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профспілок, спільного представницького органу сторони роботодавців та інші.

Читати далі

Віктор Турманов: «Наше завдання – зберегти вугільну галузь»

2021-09-03

В інтерв’ю газеті « Профспілкові вісті» голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов озвучив головні проблеми вугільної галузі, які потребують термінового вирішення

Читати далі

Пропозиції до Проекту: Дії профспілки в умовах реформування вугільної галузі

2021-09-03

Експрес - ОГЛЯД за серпень 2021

2021-09-01

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за серпень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Розширена Президія Торецького теркому профспілки

Читати далі

Вшанування ветеранів шахтарської праці

2021-08-26

День шахтаря - один з найголовніших свят в нашому регіоні. Напередодні наступаючого Дня Шахтаря та 85-річчя створення державного підприємства «Торецьквугілля» 26 серпня 2021р. в малому залі теркому адміністрація ДП «Торецьквугілля» і Торецька територіальна організація профспілки вшановували ветеранів, які присвятили трудове життя шахтарській галузі.

Читати далі

Проведення шахтарського футбольного турніру на честь Дня Незалежності та Дня Шахтаря

2021-08-26

Торецька територіальна організація профспілки 21 серпня 2021р. на полі з синтетичним покриттям майданчика «Чемпіон» спортивного клубу «Фитлайн» провела першість з міні-футболу на честь Дня Незалежності та Дня Шахтаря. У ньому взяли участь футболісти-гірники шахти «Центральна», «Торецька», команда «Едельвейс» 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади ЗСУ, команда відділення №1 Бахмутського відділу поліції.

Читати далі

Президія ЦК Профспілки розглянула стан виплати заробітної плати на підприємствах вугільної промисловості

2021-08-19

19 серпня за участі Міністра енергетики України Германа Галущенка та профільного заступник Міністра Олексія Куракова відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України. В засіданні Президії взяли участь голови ряду первинних організацій Профспілки, а також представники компанії ДТЕК.

Читати далі

Звернення: Голові Донецької обл адміністрації Кириленко

2021-08-13

Розширена президія Торецького теркому профспілки

2021-08-13

Минулого тижня, в п'ятницю 13 серпня 2021р., була проведена розширена президія Торецького теркому профспілки тільки з одним питанням порядку денного «Про продовження контракту між міністерством енергетики та генеральним директором ДП «Торецьквугілля» Юхименко В.А.».

Читати далі

Експрес - ОГЛЯД за липень 2021 року

2021-08-05

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за липень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Звернення голови Торецької територіальної організації

Читати далі

Засідання профспілкового комітету ВП «Шахта «Ценральна» ДП «Торецьквугілля»

2021-07-29

28 липня 2021р. відбулося засідання профспілкового комітету ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля». Від Торецької територіальної організації профспілки у засіданні взяли участь технічний інспектор праці Челюбєєв В.М., правовий інспектор праці Купріянова О.Г. Засідання пройшло з порядком денним: «Про хід виконання критичних зауважень, висловлених на колдоговірної конференції ДП «Торецьквугілля »05 березня 2021р.», «Про дотримання трудового законодавства адміністрацією та профспілковим комітетом шахти», «Про хід оздоровлення трудящих шахти на базі відпочинку« Шахтар »м. Святогірськ».

Читати далі

Засідання профспілкового комітету ВП «Шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля»

2021-07-23

22 липня 2021р. відбулося засідання профспілкового комітету ВП «Шахта Торецька» ДП«Торецьквугілля». В засіданні профспілкового комітету прийняли участь головний технічний інспектор Торецького теркому профспілки Челюбєєв В.М., правовий інспектор праці теркому Купріянова О.Г. На порядку денному було розглянуто ряд питань: «Про дотримання трудового законодавства і роботі адміністрації і профспілкового комітету», «Про хід виконання постанови президії теркому профспілки «Про хід підготовки ОК «Шахтар» до літнього оздоровлення та відпочинку трудящих і членів їх сімей в 2021р.», «Про хід виконання критичних зауважень, висловлених на колдоговірній компанії».

Читати далі

Профспілка і бореться, і допомагає

2021-07-05

Плановий президіум Торецької територіальної організації ППВПУ відбувся 01 липня 2021р. Голова теркому профспілки Василь Щербань відкрив засідання актуальною інформацією про стан справ у вугільній галузі і в ДП «Торецьквугілля».

Читати далі

Звернення 104 Заступнику Міністра енергетики Куракову

2021-07-05

Інформація про засідання міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати

2021-07-02

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Головам територіальних і первинних організацій Профспілки

 

ІНФОРМАЦІЯ

про засідання міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення)

Читати далі

Звернення голови Укрвуглепрофспілки до Прем'єр-міністра України

2021-07-01

Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов направив звернення до Птрем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з приводу термінового вирішення питання внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік в частині збільшення видатків Міністерству енергетики України за програмою "Реструктуризація вугільної галузі" на 2, 8 млрд. грн.

Читати далі

Про відключення електроенергії. Звернення до Народного депутата

2021-07-01

Про відключення електроенергії. Звернення до Голови Укрвуглепрофспілки

2021-07-01

Про відключення електроенергії. Звернення до Президента

2021-07-01

Експрес - ОГЛЯД за червень 2021 року

2021-06-29

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за червень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Профспілка продовжує правову допомогу індівідуальщікам

Читати далі

Експрес-огляд 14-18 червня 2021 року

2021-06-23

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 14-18 червня 2021 року

I. Профспілкові новини

Зустріч голови Укрвуглепрофспілки з Міністром енергетики України.

Читати далі

Засідання профспілкового комітету ВП «Шахта Торецька» ДП «Торецьквугілля»

2021-06-22

17 червня 2021р відбулося засідання профспілкового комітету ВП «Шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля». На порядку денному було розглянуто ряд питань. Зокрема, «Про підсумки проведення Президії ЦК ППВПУ яка відбулась 21.05.2021р. і VIII з'їзду ФПУ, що відбувся 25.05.2021р», «Про виконання пунктів колективного договору в частині дотримання техніки безпеки за 5 місяців 2021р», а також «Про підготовку та підсумки заповнення б/в «Шахтар» в м. Святогірськ», подання адміністрації.

Читати далі

Зустріч в Міненерго України

2021-06-09

8 червня в Міністерстві енергетики України відбулася робоча зустріч голови Профспілки Віктора Турманова, заступника голови Профспілки Андрія Зиміна з заступником Міністра енергетики Олексієм Кураковим., в ході якої було обговорено низку актуальних та важливих питань, зокрема виконання вимог Профспілки, викладених в постанові Президії ЦК Профспілки від 21 травня поточного року.

Читати далі

Експрес-огляд 31 травня – 4 червня 2021 року

2021-06-08

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Експрес-огляд 31 травня – 4 червня 2021 року

I. Профспілкові новини

Первинна профспілкова організація ХМЗ «Світло шахтаря» відзначила День захисту дітей

Читати далі

Про хід виконання постанови Про підготовку ОК Шахтар 2021

2021-06-03

Про підсумки виконання розділу "Умови охорони праці та навколишнього середовища" Колективного договору

2021-06-02

Експрес - ОГЛЯД за травень 2021 р

2021-06-01

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за травень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Засідання Ради ФПУ

Читати далі

Есть контакт с новым министром Минэнерго!

2021-05-31

Очередное заседание президиума Торецкой территориальной организации ПРУПУ состоялось 28 мая. Перед рассмотрением плановых вопросов председатель теркома Василий Щербань поделился с присутствующими информацией о ситуации в угольной отрасли и действиях Укруглепрофсоюза. Василий Щербань рассказал о встречах председателя ЦК ПРУПУ Виктора Турманова с новым министром Минэнерго Германом Галущенко, где В.Турманов в очередной раз обрисовал новому руководителю Минэнерго положение дел в угольной промышленности, расставив акценты на задержке зарплаты горнякам, нехватке финансирования для угольных предприятий и, как выход, предложил руководству Минэнерго поспособствовать переброске бюджетных денег на выплаты шахтерам с 4 квартала на 2-й. В настоящее время, по словам, Василия Щербаня, часть средств поступила на госшахты, что позволило «закрыть» долги за январь-март и выплатить промгруппе горняков 70% аванса за май. Выравнивание проплат непромперсоналу будет происходить за счет денег от реализации угля.

Читати далі

ЗАЯВА ДЕЛЕГАТІВ VIII З’ЇЗДУ ФПУ «ПРИПИНИТИ НАСТУП НА ТРУДОВІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРОФСПІЛКИ»

2021-05-28

Основні засади діяльності Федерації профспілок України, як представницького об’єднання понад 4 мільйонів працівників, завжди ґрунтувалися на конституційних принципах законності, демократії і справедливості у розбудові України як правової і соціальної держави. Головним інструментом профспілок у відстоюванні трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників залишається соціальний діалог з владою і роботодавцями.

Читати далі

РЕЗОЛЮЦІЯ VIІІ З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ «СУЧАСНОМУ ПОКОЛІННЮ – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ»

2021-05-28

VIII З’їзд Федерації профспілок України зазначає, що молодь є значною частиною українського громадянського суспільства, якій належить особливе місце у його формуванні та діяльності профспілок України.

Читати далі

Постанова ППВПУ Про наявну ситуацію у вугільній галузі України та заходи щодо забезпечення сталої роботи вугільних підприємств і належно

2021-05-28

Відбувся VIIІ-й з’їзд ФПУ

2021-05-27

Черговий VIIІ-й З’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації професійних спілок України відбувся 25 травня 2021 року у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».

Читати далі

Президія ЦК Профспілки обговорила наявну ситуацію у вугільній галузі України

2021-05-24

Ситуацію, яка склалася у вугільній промисловості України та заходи щодо забезпечення подальшої сталої роботи вугільних підприємств і належного соціального захисту працівників вугільної галузі було обговорено на черговому засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України, яке відбулося 21 травня поточного року за безпосередньої участі Міністра енергетики України Германа Галущенка.

Читати далі

Експрес-огляд 17-21 травня 2021 року

2021-05-24

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Експрес-огляд 17-21 травня 2021 року

I. Профспілкові новини

Президія ЦК Профспілки обговорила наявну ситуацію у вугільній галузі України

Читати далі

Міністр Галущенко закликав НКРЕКП заборонити імпорт струму з РФ і Білорусі

2021-05-20

Міністр енергетики Герман Галущенко закликав голову Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерія Тарасюка заборонити імпорт електроенергії з Росії та Білорусі на підставі підписаного президентом Володимиром Зеленським закону №1396-ІХ.

Читати далі

Експрес-огляд 5-14 травня 2021 року

2021-05-18

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 5-14 травня 2021 року

I. Профспілкові новини

ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ФОРУМУ

Читати далі

Підпиши петицію!

2021-05-06

На сайті Верховної ради України триває підпис електронної петиції «Відновіть престижність шахтарської праці, поверніть 10% ставки податку з заробітної плати шахтарів, та підтримайте проект Закону № 3220 від 17 березня 2020 року».

Читати далі

Експрес-огляд за квітень 2021 року

2021-04-29

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за квітень 2021 р.

Профспілкові новини

Звернення голови Торецької територіальної організації

Читати далі

Відповідь Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг до Торецької профспілки

2021-04-28

З великим обуренням шахтарі та жителі м.Торецьк сприйняли рішення влади України про збільшення плати для населення за послуги ЖКХ.

В зв’язку з цим, Торецькою територіальною організацією профспілки працівників вугільної промисловості України була зібрано 1500 підписів до листів проти збільшення тарифів до Президента України Зеленського В.О., Верховну Раду України, Міністерство вугільної промисловості, народних депутатів України Королевської Н.Ю . та Яковенко Є.Г.

Читати далі

Лист голові комітету ВР з питань соцполітики Третяковій Г.М.

2021-04-27

Засідання профспілкового комітету ВП "Шахта "Центральна" ДП "Торецьквугілля"

2021-04-26

21 квітня 2021р. відбулося засідання профкому ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля» з розглядом питань: «Про оздоровлення трудящих шахти і членів їх сімей на базі відпочинку ОК «Шахтар» і участі у благоустрої її території», «Про підготовку об'єктів шахти до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022р.р.», «Підведення підсумків колдоговірної конференції трудового колективу шахти».

Читати далі

Нове в законодавстві України за матеріалами Донецької обласної Ради

2021-04-23

1. Акт від 4 лютого 2021 року № 1214-IX «Про внесення змін до Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати"»

Читати далі

Шахтарські питання озвученні на засіданні Уряду

2021-04-22

На черговому засіданні Уряду України згідно звернення ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим було порушене питання стосовно наявності боргів по заробітній платі працівникам різних галузей економіки. Зокрема, було наголошено, що з початку року заборгованість по всім галузям збільшилася на 58% ( а по вугільній промисловості - більш, ніж у 2 рази).

Читати далі

Протокольне рішення наради в Комітеті ПЕК від 12 квітня

2021-04-21

Як відомо, 12 квітня під головуванням народного депутата України Михайла Бондара в Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, за участі представників Укрвуглепрофспілки в режимі відео конференції відбулася нарада по обговоренню критичної ситуації у вугільній галузі.

Читати далі

Першочергове завдання профспілок - забезпечити належний захист прав працівників

2021-04-21

20 квітня відбулось засідання Президії Федерації профспілок України, на якому було обговорено і прийнято рішення з низки важливих та актуальних питань соціально-економічного захисту працівників в умовах карантинних обмежень та розглянуто інші питання профспілкової діяльності.

Читати далі

Звернення Голови Профспілки до в. о. Міністра енергетики стосовно ситуації навколо ДВАТ «Димитроввуглевантажтранс»

2021-04-19

Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов у зв'язку із ситуацією, що склалася в під час процесу приватизації єдиного майнового комплексу ДВАТ «Димитроввуглевантажтранс» направив відповідне звернення до В. о. Міністра енергетики України Юрія Вітренко.

Читати далі

Укрвуглепрофспілка звернулася до Президента України з проханням невідкладного вирішення нагальних питань вугільної галузі

2021-04-19

Відповідний лист Голова Профспілки Віктор Турманов направив Президенту України Володимиру Зеленському з проханням вжити заходів щодо забезпечення конституційних прав шахтарських колективів на оплату праці, здоров’я та гідне життя

Шановний Володимире Олександровичу!

Читати далі

Експрес-огляд 12-16 квітня 2021 року

2021-04-19

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 12-16 квітня 2021 року

I. Профспілкові новини

Укрвуглепрофспілка звернулася до Президента України з проханням невідкладного вирішення нагальних питань вугільної галузі

Читати далі

Середню зарплату будуть розрахувати по-новому: чому це вигідно для населення

2021-04-19

В уряді пропонують змінити порядок обчислення середньої заробітної плати, внаслідок чого її розмір може збільшитися. А це, зі свого боку, потягне за собою збільшення розміру пенсій і багатьох інших виплат, які «прив'язані» до величини середнього заробітку.

Читати далі

Профспілкова позиція щодо законопроекту про оптимізацію діяльності Фонду соціального страхування України

2021-04-15

13 квітня ц.р. відбулась нарада за участі Голови ФПУ Осового Г.В., голови Комісії Ради ФПУ з питань соціального захисту членів профспілок і соціального страхування Шевченка П.В., членів правління фондів соціального страхування України від сторони застрахованих осіб представників профспілок-членів СПО об’єднань профспілок та ін.

Читати далі

Колдоговор - подведены итоги. ОК "Шахтер" - начата подготовка

2021-04-15

Перед рассмотрением плановых вопросов на состоявшемся 14 апреля заседании президиума Торецкой территориальной организации ПРУПУ председатель теркома Василий Щербань выступил с информацией, волнующей всех горняков, - выплата зарплаты.

Читати далі

Онлайн-нарада в паливно-енергетичному комітеті

2021-04-13

12 квітня, в Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг під головуванням керівника підкомітету з питань вугільної промисловості народного депутата України Михайла Бондара, відбулася нарада в режимі відеоконференції по обговоренню шахтарських проблем, в якій брали участь народні депутати України, члени Комітету Вікторія Гриб, Олександр Мороз, Михайло Волинець, заступник Міністра енергетики України Олександр Зорін , заступник Міністра фінансів України Юрій Драганчук, заступник голови Фонду державного майна України Денис Кудін, керівництво ПАТ «Центренерго», представники ТОВ «Укрвуглезбагачення груп» та НКРЕКП, керівники державних вугледобувних підприємств, очільники облдержадміністрацій вугільних регіонів, представники Укрвуглепрофспілки на чолі з заступником голови Профспілки Андрієм Зиміним та представники МВС та ДБР.

Читати далі

Онлайн нарада в Міненерго України

2021-04-13

12 квітня в Міненерго під головуванням заступника Міністра енергетики України Юрія Бойка відбулася нарада з питань сталого забезпечення електроенергією державних вугільних підприємств та здійснення відповідних розрахунків за її споживання.

Читати далі

Експрес-огляд 5-9 квітня 2021 року

2021-04-12

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 5-9 квітня 2021 року

I. Профспілкові новини

Заробітна плата шахтарям має бути негайно виплачена

Читати далі

Заробітна плата шахтарям має бути негайно виплачена

2021-04-12

До ЦК Укрвуглепрофспілки продовжують надходити звернення від трудових шахтарських колективів з приводу поглиблення кризового стану вугільних підприємств, який в умовах пандемії коронавірусу з кожним днем погіршується.

Читати далі

Українцям вирішили урізати лікарняні

2021-04-09

виплати скоротять, а лікарям загрожують штрафи

Міністерство соціальної політики розробило законопроєкт, який призведе до значного зниження розміру лікарняних. Повну виплату зможуть отримувати тільки ті, хто має не менше як 20 років робочого стажу.

Читати далі

Мінсоцполітики пропонує збільшити фінансове навантаження на страхувальників

2021-04-09

Підготовленим Мінсоцполітики законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації функцій Фонду соціального страхування України» пропонується вирішити проблеми Фонду соціального страхування за рахунок самих застрахованих осіб і страхувальників.

Читати далі

№51 Президенту України Зеленському В.О.

2021-04-08

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ТОРЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Читати далі

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "РМЗ"

2021-04-06

2 квітня 2021року на ВП «Ремонтно-механічний завод» відбулася Конференція трудового колективу, до складу якого входять члени трьох первинних профспілкових організацій заводу, зв'язку та інформаційно-обчислювального центру.

Читати далі

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "Шахта "Торецька"

2021-04-06

02 квітня 2021 року на підприємстві шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля» відбулася конференція за участю адміністрації підприємства «Шахта Торецька» та профспілкової організації.

Читати далі

Не допустимо порушення прав працівників!

2021-04-06

ЗВЕРНЕННЯ керівників національних репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів Генеральної угоди на 2019-2021 рр. щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин»

Читати далі

№50 Президенту України Зеленському В.О.

2021-04-06

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ТОРЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Читати далі

Народний депутат України Михайло Бондар направив звернення до керівника Уряду щодо наближення бюджетних асигнувань

2021-04-06

Враховуючи вкрай складний фінансово-виробничий стан державних вугледобувних підприємств галузі та системне порушення соціально-економічних і трудових прав шахтарів, критичну ситуацію,яка склалася на підприємствах з виплатою заробітної плати працівникам голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся за підтримкою до Народного депутата України Михайла Бондара, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Читати далі

Експрес-огляд 29 березня - 3 квітня 2021 року

2021-04-05

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 29 березня - 3 квітня 2021 року

I. Профспілкові новини

Реформування енергетичного сектору України

Читати далі

Лист до в.о. генерального директора ДП "РЕМ" Петченко П.В.

2021-04-01

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020р

2021-03-31

26 березня 2021 року на підприємстві шахта «Центральна» відбулася конференція за участю адміністрації підприємства «Шахта Центральна» та профспілкової організації, в конференції брали участь Ківа Микола Вікторович технічний директор ДП «Торецьквугілля», голова Торецького теркому профспілки Щербань Василь Петрович.

Читати далі

Онлайн–нарада в Міненерго України

2021-03-31

30 березня під головуванням заступника Міністра енергетики України Олександра Зоріна відбулася чергова селекторна онлайн- нарада з керівниками державних вугільних підприємств, народними депутатами України, представниками галузевих профспілок та ПАТ « Центренерго».

Читати далі

Експрес-огляд за березень 2021

2021-03-30

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за березень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Читати далі

Боротьба за права шахтарів буде продовжена

2021-03-24

Торецькою організацією ППВПУ були неодноразово направлені листи до Укрвуглепрофспілки, органів влади щодо вирішення питань з списання заборгованості вугільних підприємств по ЄСВ, зарахування цього періоду в страховий стаж працівникам, відновлення норм ст. 43 і 48 Гірничого Закону України щодо компенсації вартості комунальних послуг окремої категорії осіб, що мають не пічне опалення, а також надання побутового палива після ліквідації або консервації гірничого підприємства, надання права на зарахування пільгового страхового стажу за умови роботи 50 і більше відсотків робочого часу в підземних умовах, по збільшенню видатків на бюджетне фінансування вугільної галузі.

Читати далі

Про виконання колективного договору ДП Торецьквугілля за 2020 рік та внесення в нього змін і доповнень

2021-03-05

Укрвуглепрофспілці - 30 років

2021-03-03

Шановні спілчани!

Щиро вітаю всіх Вас з 30-річчям від дня створення Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Наша Профспілка була заснована 1 березня 1991 року Всеукраїнською установчою конференцією, в якості громадської організації, що об’єднує представників установ, навчальних закладах та підприємств вугільної промисловості України.

Читати далі

Тарифний протест підтримано профспілкою Торецька

2021-01-15

Багатостраждальний Торецьк знову більше тижня був без води. Цієї хворобливої теми торкнувся голова теркому профспілки Василь Щербань на засіданні президіумаТорецької територіальної організації ППВПУ, яке відбулося 13 січня. До часу проведення президії водопостачання міста було відновлене, але Василь Щербань проінформував про те, що на рівні облдержадміністрації нині розглядається питання про резервний варіант забезпечення міста Торецька водою. Як один з проектів - установка фільтрувальної станції для очищення шахтних технічних вод на території підконтрольній Україні. Але цей проект вимагає багатомільйонних вкладень, узгодження з Кабміном, пошуком інвесторів і т.д.

Читати далі