ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Профспілкові новини 2021

Експрес-огляд 5-9 квітня 2021 року

2021-04-12

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 5-9 квітня 2021 року

I. Профспілкові новини

Заробітна плата шахтарям має бути негайно виплачена

Читати далі

Заробітна плата шахтарям має бути негайно виплачена

2021-04-12

До ЦК Укрвуглепрофспілки продовжують надходити звернення від трудових шахтарських колективів з приводу поглиблення кризового стану вугільних підприємств, який в умовах пандемії коронавірусу з кожним днем погіршується.

Читати далі

Українцям вирішили урізати лікарняні

2021-04-09

виплати скоротять, а лікарям загрожують штрафи

Міністерство соціальної політики розробило законопроєкт, який призведе до значного зниження розміру лікарняних. Повну виплату зможуть отримувати тільки ті, хто має не менше як 20 років робочого стажу.

Читати далі

Мінсоцполітики пропонує збільшити фінансове навантаження на страхувальників

2021-04-09

Підготовленим Мінсоцполітики законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації функцій Фонду соціального страхування України» пропонується вирішити проблеми Фонду соціального страхування за рахунок самих застрахованих осіб і страхувальників.

Читати далі

№51 Президенту України Зеленському В.О.

2021-04-08

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ТОРЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Читати далі

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "РМЗ"

2021-04-06

2 квітня 2021року на ВП «Ремонтно-механічний завод» відбулася Конференція трудового колективу, до складу якого входять члени трьох первинних профспілкових організацій заводу, зв'язку та інформаційно-обчислювального центру.

Читати далі

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "Шахта "Торецька"

2021-04-06

02 квітня 2021 року на підприємстві шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля» відбулася конференція за участю адміністрації підприємства «Шахта Торецька» та профспілкової організації.

Читати далі

Не допустимо порушення прав працівників!

2021-04-06

ЗВЕРНЕННЯ керівників національних репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів Генеральної угоди на 2019-2021 рр. щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин»

Читати далі

№50 Президенту України Зеленському В.О.

2021-04-06

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ТОРЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Читати далі

Народний депутат України Михайло Бондар направив звернення до керівника Уряду щодо наближення бюджетних асигнувань

2021-04-06

Враховуючи вкрай складний фінансово-виробничий стан державних вугледобувних підприємств галузі та системне порушення соціально-економічних і трудових прав шахтарів, критичну ситуацію,яка склалася на підприємствах з виплатою заробітної плати працівникам голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся за підтримкою до Народного депутата України Михайла Бондара, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Читати далі

Експрес-огляд 29 березня - 3 квітня 2021 року

2021-04-05

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Експрес-огляд 29 березня - 3 квітня 2021 року

I. Профспілкові новини

Реформування енергетичного сектору України

Читати далі

Лист до в.о. генерального директора ДП "РЕМ" Петченко П.В.

2021-04-01

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020р

2021-03-31

26 березня 2021 року на підприємстві шахта «Центральна» відбулася конференція за участю адміністрації підприємства «Шахта Центральна» та профспілкової організації, в конференції брали участь Ківа Микола Вікторович технічний директор ДП «Торецьквугілля», голова Торецького теркому профспілки Щербань Василь Петрович.

Читати далі

Онлайн–нарада в Міненерго України

2021-03-31

30 березня під головуванням заступника Міністра енергетики України Олександра Зоріна відбулася чергова селекторна онлайн- нарада з керівниками державних вугільних підприємств, народними депутатами України, представниками галузевих профспілок та ПАТ « Центренерго».

Читати далі

Експрес-огляд за березень 2021

2021-03-30

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за березень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Читати далі

Боротьба за права шахтарів буде продовжена

2021-03-24

Торецькою організацією ППВПУ були неодноразово направлені листи до Укрвуглепрофспілки, органів влади щодо вирішення питань з списання заборгованості вугільних підприємств по ЄСВ, зарахування цього періоду в страховий стаж працівникам, відновлення норм ст. 43 і 48 Гірничого Закону України щодо компенсації вартості комунальних послуг окремої категорії осіб, що мають не пічне опалення, а також надання побутового палива після ліквідації або консервації гірничого підприємства, надання права на зарахування пільгового страхового стажу за умови роботи 50 і більше відсотків робочого часу в підземних умовах, по збільшенню видатків на бюджетне фінансування вугільної галузі.

Читати далі

Про виконання колективного договору ДП Торецьквугілля за 2020 рік та внесення в нього змін і доповнень

2021-03-05

Укрвуглепрофспілці - 30 років

2021-03-03

Шановні спілчани!

Щиро вітаю всіх Вас з 30-річчям від дня створення Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Наша Профспілка була заснована 1 березня 1991 року Всеукраїнською установчою конференцією, в якості громадської організації, що об’єднує представників установ, навчальних закладах та підприємств вугільної промисловості України.

Читати далі

Тарифний протест підтримано профспілкою Торецька

2021-01-15

Багатостраждальний Торецьк знову більше тижня був без води. Цієї хворобливої теми торкнувся голова теркому профспілки Василь Щербань на засіданні президіумаТорецької територіальної організації ППВПУ, яке відбулося 13 січня. До часу проведення президії водопостачання міста було відновлене, але Василь Щербань проінформував про те, що на рівні облдержадміністрації нині розглядається питання про резервний варіант забезпечення міста Торецька водою. Як один з проектів - установка фільтрувальної станції для очищення шахтних технічних вод на території підконтрольній Україні. Але цей проект вимагає багатомільйонних вкладень, узгодження з Кабміном, пошуком інвесторів і т.д.

Читати далі