ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес-огляд 12-16 жовтня 2020 року

2020-10-20

Профспілка працівників

вугільної промисловості України

Експрес-огляд 12-16 жовтня 2020 року

І. Профспілкові новини

Президія Федерація профспілок України актуалізувала майнову стратегію.

16 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбулося засідання Президії Федерації профспілок України. В даному засіданні прийняв участь голова Укрвуглепрофспілки Віктор Турманов.

На порядку денному було розгянуті та прийняті за основу зміни до Стратегії управління профспілковим майном в інтересах людини праці.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22930/

Онлайн–збори Галузевої ради при Всеукраїнському об’єднанні організацій роботодавців ПЕК.

16 жовтня відбулося засідання online-зборів з приводу формування нового складу Галузевих рад з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій в електроенергетичному та вугільно-промисловому комплексах при Всеукраїнському об’єднанні організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України». В даному заході взяв участь заступник голови Профспілки Андрій Зимін.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22929/

Робоча зустріч в "Лисичанськвугіллі"

13 жовтня 2020 року відбулася зустріч зустріч керівництва АТ «Лисичанськвугілля» в особі в. о. генерального директора Малишевського І.В. та голови Лисичанського теркому Профспілки праціввників вугільної промисловості України Іванішина В.Т. з бригадиром та ланковими дільниць з видобутку відокремленого підрозділу "Шахта ім. Г.Г. Капустіна".

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22928/

Про обмеження з експлуатації вантажних вагонів

Як нам стало відомо, низка вагонобудівних підприємств виступила з ініціативою щодо скорочення в Україні вагонного парку шляхом заборони продовження терміну використання вагонів з строком експлуатації, що перевищує нормативний.

Відповідний проект Наказу «Про затвердження Порядку встановлення заборони експлуатації вантажних вагонів на залізничному транспорті» було оприлюднено Міністерством інфраструктури України 8 жовтня 2020 року.

Детально проаналізувавши наведені дані в даному проекті Наказу Профспілка працівників вугільної промисловості України не підтримує введення запропонованих обмежень.

З приводу порушено питання Профспілка направила звернення до Прем'єр-міністра України.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22924/

Торецький терком Профспілки підвів підсумки літнього оздоровлення та визначив готовність роботи в зимовий період

На порядку денному засідання Президії Торецької територіальної організації Профспілки, яке відбулося 8 жовтня поточного року підбиття підсумків проведення літнього оздоровлення і визначення з рівня готовності до роботи в зимовий період відокремлених підрозділів ДП «Торецьквугілля».

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22921/

Шахта "Межиррічанська" достроково виконала річний план з видобутку вугілля

3 жовтня колектив шахти “Межирічанська” рапортував про дострокове виконання річного плану з видобутку вугілля. З початку року видобуто 175 тис. тонн твердого палива.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22920/

II. Соціально-економічні новини

Уряд подовжує дію адаптивного карантину до кінця року.

Уряд подовжує дію адаптивного карантину до кінця цього року, оскільки це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня під час позачергового засідання Уряду. За його підсумками Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до постанови №641.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22925/

Пілотні проекти трансформації вугільних мономіст: за якими критеріями обиратимуть шахти

Міністерство енергетики України разом із Урядом Німеччини та міжнародними партнерами планують реалізувати пілотні проекти трансформації вугільних мономіст.

Інформація за посиланням: prupu.org/news/22923/

Організаційно-інформаційний відділ ЦК Профспілки