ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес-огляд за березень 2021

2021-03-30

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за березень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

02.03.2021р відбулось засідання робочої комісії по внесенню доповнень та змін до Колективного договору.

Засідання Постійно діючий комісії з охорони праці ДП «Торецьквугілля»

04 березня 2021 року відбулось засідання Постійно діючої комісії з охорони праці ДП «Торецьквугілля» з порядком денним: «Аналіз травматизму, стан охорони праці, промислової безпеки та виконання заходів «Комплексної програми поліпшення стану охорони праці…» на ВП ДП «Торецьквугілля» за 2020 рік та 2 місяці 2021 року», «Погодження Планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік та динаміка узгодження Планів ліквідації аварії на перше півріччя 2021 року». Від Торецької територіальної організації Профспілки на засіданні був присутній голова теркому профспілки Щербань В.П.

Детальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ДП «Торецьквугілля».

Колдоговорна конференція трудового колективу ДП «Торецьквугілля»

05 березня 2021р. делегати від всіх відокремлених підрозділів ДП «Торецьквугілля» та профкомів зібралися на конференцію трудового колективу, щоб підвести підсумки спільних дій, метою яких була реалізація внесених у колдоговір пунктів.

У 180 пунктах колективного договору, укладеного між ДП "Торецьквугілля" і Торецькою територіальною організацією ППВПУ, відображена вся функціональна життєдіяльність трудящих відокремлених підрозділів держпідприємства. Кожен з пунктів містить в собі ту чи іншу сферу виробництва, охорони праці, побуту, відпочинку, фінансової забезпеченості, правового захисту і багато чого іншого з трудового процесу шахтарів.

Детальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ДП «Торецьквугілля», та на сайті ЦК Профспілки prupu.org.

Боротьба за права шахтарів буде продовжена

Торецькою організацією ППВПУ були неодноразово направлені листи до Укрвуглепрофспілки, органів влади щодо вирішення питань з списання заборгованості вугільних підприємств по ЄСВ, зарахування цього періоду в страховий стаж працівникам, відновлення норм ст. 43 і 48 Гірничого Закону України щодо компенсації вартості комунальних послуг окремої категорії осіб, що мають не пічне опалення, а також надання побутового палива після ліквідації або консервації гірничого підприємства, надання права на зарахування пільгового страхового стажу за умови роботи 50 і більше відсотків робочого часу в підземних умовах, по збільшенню видатків на бюджетне фінансування вугільної галузі.

По цим питанням були отримані відповіді від Міністерства енергетики України, Міністерства соціальної політики України.

Детальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ДП «Торецьквугілля», та на сайті ЦК Профспілки prupu.org, Facebook.

Нарада з підготовки ОК «Шахтар» до оздоровчого сезону 2021р

24 березня 2021р. відбулася нарада комісії з підготовки ОК "Шахтар" до оздоровчого сезону 2021р. На нараді були присутні: генеральний директор ДП "Торецьквугілля» Юхименко В.А., голова теркому профспілки Щербань В.П., директор з кадрів та соціальних питань ДП "Торецьквугілля" Герт В.Д., директор УМТС Попов Д.А., директор шахти "Торецька" Рідченко І.М., голова ППО ш.Торецкая "Чернишов В.В., директор ОК" Шахтар "Тараданчік О.М . На порядку денному були розглянуті питання: "Підготовка об'єктів ОК" Шахтар "до літнього сезону;"Плани проведення ремонтних робіт", "Забезпечення персоналом для проведення підготовчих робіт", "Реконструкція кімнат в корпусі №1".

З кожного питання були складені заходи щодо їх виконання.

У період з 25.03.2021г. по 09.04.2021г. пройдуть колдоговорні конференції у відокремлених підрозділах ДП "Торецьквугілля" «Про виконання колдоговору між профкомом та адміністрацією за 2020р. и внесення до нього змін та доповнень».