ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес - ОГЛЯД за квітень 2019р

2019-05-03

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за квітень 2019р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Колдоговорна конференція трудового колективу ДП «Торецьквугілля»

05 квітня 2019г. делегати від всіх відокремлених підрозділів ДП «Торецкуголь» та профкомів зібралися на конференцію трудового колективу, щоб підвести підсумки спільних дій, метою яких була реалізація внесених у колдоговір пунктів.

У 178 пунктах колективного договору між ДП «Торецьквугілля» і теркомом профспілки зосереджені всі основні моменти шахтарської життєдіяльності: соціальної сфери, охорони праці, нормування і оплати праці, кадрової політики. Тому на виконання взятих взаємних зобов'язань спрямовані всі зусилля адміністрації держпідприємства, так і територіальної організації.

Детальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ДП «Торецьквугілля»

Звернення голови Торецької територіальної організації ППВПУ до голови Укрвуглепрофсоюзу Турманова В.І.

Щербань Василь Петрович звернувся до голови Укрвуглепрофспілки, Президентку України Порошенко П.А., голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Куцю О.І. у вирішенні питання щодо подальшого існування і безперебійної роботи ДП «Торецьквугілля». З 31.03.2019р. сплив термін дії договору про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго» Припинення постачання електричної енергії призведе до зупинки виробництва і не виплати заробітної плати працівникам шахт, єдиного джерела існування понад 12 тисяч членів сімей гірників.

В зв'язку з цим голова Профспілки В.І. Турманов звернувся з листом до Прем'єр- міністра України Володимира Гройсмана стосовно вжиття необхідних заходів з врегулювання питання безперебійного постачання електроенергії на державні вугледобувні підприємства , а також погашення боргів з виплати заробітної плати працівникам державних шахт.

Постачання електроенергії державним вугледобувним підприємствам на контролі Профспілки

8 квітня 2019р. за ініціативи Профспілки ПВПУ в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головування Міністра І.С.Насалика за участі керівників державних вугледобувних підприємств та представників Укрвуглепрофспілки відбулася нарада, на якій було розглянуто питання безперебійного постачання електроенергії на державні вугледобувні підприємства.

В даній нараді взяв участь голова Торецької територіальної організації профспілки Щербань В.П.

Відповідаючи на запитання представників Профспілки Міністр І.С.Насалик зазначив , що відповідно до прийнятого Розпорядження Кабінету Міністрів України з Резервного фонду виділено 450 млн. грн. для забезпечення оплати за спожиту електроенергію, з яких 280 млн. грн. вже надійшли на рахунки державних вугледобувних підприємств, а решта грошей надійде в найближчий час. Таким чином – борги за електроенергію за три місяці поточного року будуть погашені.

По питанню заробітної плати Міністр І.С. Насалик зазначив, що заробітна плата буде виплачуватися стабільно . Прийнято рішення про виділення з Резервного фонду 360 млн. грн. та перерозподіл 360 млн грн. з програми «Реструктуризація вугільної галузі» на виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

Голова Профспілки Працівників вугільної промисловості України В.І. Турманов наголосив на відновленні діяльності Координаційної ради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України В. Є. Кістіона про врегулюванню кризової ситуації у вугільній галузі та терміновому внесенні змін до Державного бюджету України на 2019 рік в частині збільшення бюджетного фінансування галузі.

З 10 квітня 2019г. по 19 квітня 2019г. була проведена колдоговірна кампанія на підприємствах ДП "Торецьквугілля "За підсумками виконання колективного договору за 2018 рік і внесення в нього доповнень та змін", робота адміністрації і профкому на всіх підприємствах ДП "Торецьквугілля" була визнана задовільною.