ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес-огляд за квітень 2021 року

2021-04-29

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за квітень 2021 р.

Профспілкові новини

Звернення голови Торецької територіальної організації

Торецька територіальна організація профспілки звернулась до:

- в.o. гeнерального директора ДП «Регіональні електричні мережі» Петченко П.В.;

- голови Донецької обласної адміністрації Кириленко П.О.;

- Президента України Зеленського В.О.;

з вимогою не допустити припинення розподілу електричної енергії на державне підприємство «Торецьквугілля».

Припинення енергопостачання приведе до зупинки роботи шахт з видобутку вугілля, систем вентиляції та водовідливу шахт підприємства. ВП «Шахта «Центральна» почне підтоплюватись вже через 4 години після знеструмлення, а ВП «Шахта «Торецька» - через 10 годин. Це призведе до неконтрольованого затоплення гірничих виробок та підняття рівня води у стовбурах шахт вище допустимого рівня, яке загрожуватиме підтопленням та забрудненням територій та навколишнього середовища м. Торецьк.

- Президента України Зеленського В.О.;

- Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А.;

- т.в.о. міністра енергетики Вітренко Ю.Ю.;

- голови Укрвуглепрофспілки Турманова В.І.;

про ситуацію, що склалася на шахтах ДП «Торецьквугілля», пов'язану з відсутністю грошових коштів для виплати заробітної плати.

Така ситуація негативно впливає на настрій трудового колективу. Люди, незважаючи на всі проблеми, хочуть працювати, заробляти гроші щоб утримувати свої сім'ї. Просимо втрутитися в ситуацію, яка склалася в ДП «Торецьквугілля» та ініціювати рішення питання виплати заробітної плати.

Президія Торецького теркому профспілки

14 квітня 20221р. відбулась президія Торецького теркому профспілки з розглядом питань: Про ситуацию по виплаті заробітної плати працівникам ДП «Торецьквугілля» на 01.04.2021р.; Про хід підготовки оздоровчого комплексу "Шахтар" до літнього оздоровлення та відпочинку трудящих і членів їх сімей в 2021р.; Про підсумки проведення колдоговірної кампанії по виконанню Колективного договору ДП "Торецьквугілля" за 2020 рік та завдання ППО на 2021р.

Дітальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ЦК Профспілки prupu.org, ДП «Торецьквугілля», сторінці Facebook Торецького теркому профспілки.

Засідання профспілкового комітету ВП «Шахта Центральна» ДП «Торецьквугілля

21 квітня 2021р відбулося засідання профкому ВП «Шахта Центральна» ДП «Торецьквугілля» з розглядом питань: «Про оздоровлення трудящих шахти і членів їх сімей на базі відпочинку ОК «Шахтар» і участі у благоустрої її території»; «Про підготовку об'єктів шахти до роботи в осінньо -зимовий період 2021-2022р.р»; «Підведення підсумків колдоговірної конференції трудового колективу шахти».

Дітальніше на сайті ДП «Торецьквугілля», сторінws Facebook Торецького теркому профспілки.

Звернення голови Торецької територіальної організації

Торецька територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості України звернулась до:

- голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та за хисту прав ветеранів Третьякової Г.М. із проханням врегулювання на вищому рівні законодавчої влади питання по відновленню норм соціальних гарантій, передбачених ст. 43 і 48 Гірничого Закону України, які були закладені Законом України «Про підвищення престижності шахтарської праці» від 02.09.2008 р. №345-VI.

Дітальніше на сайті ДП «Торецьквугілля», сторінці Facebook Торецького теркому профспілки.

- т.в.о. міністра енергетики України Вітренко Ю.Ю. - дати роз'яснення щодо забезпечення вугіллям на побутові потреби пенсіонерів шахт «Північна» і «Південна».