ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес - ОГЛЯД за липень 2019

2019-08-05

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за липень 2019р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Пленум ЦК Профспілки «Про виклики часу та загрози профспілкового руху і завдання Профспілки та її організації і колегіальних органів всіх рівнів в сучасних умовах»

04.07.2019р. відбувся Пленум ЦК Профспілки ПВПУ в г.Києві. В роботі Пленума взяв участь голова Торецького теркому профспілки Щербань В.П., голови ППО ш.Центральная Прудніков М.С., ш. Торецька Чернишов В.В., ш.Північна Воробйов В.В.

В роботі Пленума також взяли участь голова Федерації Профспілок України – Григорій Осовой, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун, Генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук, голова Всеукраїнської організації роботодавців ПЕК- Анатолій Татарінов

Рішенням Пленуму біло обрано заступником голови Профспілки – головним технічним інспектором Профспілки – Зіміна Андрія Олександровича.

З інформацією про стан справ у вугільній галузі виступили Генеральний директор «ДТЕК Енерго» Д. Сахарук, заступник Міністра Міненерговугілля України – А.Корзун.

По головному питанню «Про виклики часу та загрози профспілкового руху і завдання Профспілки та її організації і колегіальних органів всіх рівнів в сучасних умовах» виступив голова Профспілки В.Турманов.

Дітальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ЦК Профспілки prupu.org

Звернення до начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області

05 липня 2019р. голова Торецького теркому профспілки звернувся к начальнику Головного управління Держпраці у Донецькій області Козаку А.С. о сприянні у вирішенні питання щодо встановлення інших строків застосуванні вимог ПБ за пунктами 1-41, на друге півріччя 2019 року, по шахтам ДП «Торецьквугілля», за умови виконання графіків та «Заходів……», які забезпечують безпечні умови праці на шахтах ДП «Торецьквугілля».

Звернення до голови Укрвуглепрофспілки

За дорученням трудового колективу голова профспілки Щербань В.П. звернувся до голови Укрвуглепрофспілки Турманова В.І. о ситуації яка склалася на ДП «Торецьквугілля» з приводу відсутності грошових коштів, необхідних на забезпечення виробничої діяльності шахт, та виплати заробітної плати. Вирішення питання забезпечення побутовим паливом пенсіонерів, вдів померлих працівників шахт, які ліквідовані або знаходяться в стадії ліквідації і надання їм компетенції витрат за спожиту електроенергію. опалення на газ.

Нарада в Міненерговугілля України

23 липня 2019р. в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України за ініціативи галузевих профспілок України під головуванням заступника Міністра Анатолія Корзуна відбулася нарада.

Від Торецької територіальної організації профспілки прийняв участь у нараді технічний інспектор Челюбєєв В.М.

На даній нараді було розглянуто такі питання: виплата заробітної плати, укладення договорів на постачання електричної енергії в установленому законодавством порядку та здійснення розрахунків за її споживання, виконання графіку введення лав в роботу, причини його невиконання, існуючи проблеми, заходи, що вживались для подолання негативних тенденцій та заходи щодо наближення терміну введення лав в роботу, пропозиції для покращення ситуації, реалізація вугільної продукції, в тому числі за рахунок підняття вугілля з аварійних складів шахт та збагачувальних фабрик, стан розрахунків за реалізовану вугільну продукцію.

Детальніше дану інформацію можна переглянути на сайті Укрвуглепрофспілки prupu.org

30 липня 2019р. було проведено останнє засідання комісії по кол.договору, були розглянуті доповнення і зміни в кол.договор, які будуть прийняті на колдоговорної конференції у серпні місяці 2019р.

Коміссія по кол.догорову працювала протягом липня місяця 2019р.