ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес - ОГЛЯД за серпень 2019

2019-09-02

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за серпень 2019р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Звернення голови Торецької територіальної організації до Президента України

Голова Торецького теркому профспілки Щербань В.П. за дорученням трудового колективу звернувся до Президента України Зеленського В.О., прем´єр-міністра України Гройсмана В.Б., міністру енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С., заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзуну А.В., директора департамента вугільно-промислового комплексу Владиченко О.О., та голові Укрвуглепрофспілки Турманову В.І. про ситуацію яка склалася на шахтах ДП «Торецьквугілля» пов'язаною з відсутністю грошових коштів для виплати заробітної плати, несплатою платежів за спожиту електроенергію, а також проблемою відвантаження вугілля та негайно ініціювати вирішення викладних проблем ДП «Торецьквугілля».

Про проведення шахтарського футбольного турніру на честь Дня Шахтаря

Торецька територіальна організація профспілки 21 серпня 2019р., на полі з синтетичним покриттям майданчика «Чемпіон» спортивного клубу «Фитлайн» провела першість з міні-футболу на честь Дня Шахтаря. У ньому взяли участь футболісти-гірники шахти "Центральна", «Торецька", "Північна", та юнацька команда «Шахтар-Торецьк».

Повболівати за свої команди прийшли керівники підприємств, голови профкомів і просто любителі цієї гри. Привітали з початком турніру команди і побажали чесних баталій гравцям генеральний директор ДП «Торецьквугілля» Юхименко В.А. та голова теркому профспілки В. П. Щербань.

У підсумку місця розподілилися таким чином: перше місце з врученням Кубка, медалей та грошової премії посіла команда шахти «Центральна» (капітан Максим Карачаров), друге – команда шахти «Торецька» (капітан Дмитро Реплянский),третіми стали гравці юнацької команди «Шахтар-Торецьк» (капітан Олександр Реплянський) і на почесному четвертому місці – футболісти шахти «Північна» (капітан Ахметов Сергій). Всі вони нагороджені грамотами, медалями та грошовими преміями.