ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Експрес - ОГЛЯД за травень 2021 р

2021-06-01

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

Експрес - ОГЛЯД за травень 2021 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Засідання Ради ФПУ

13 травня 2021р., відбулося дев´яте засідання Ради ФПУ в режимі відеоконференції (онлайн) з розглядом питань: «Про дату проведення ⅤIII З´їзду Федерації профспілок України, «Про роботу постійних комісій Ради ФПУ в період після VII З´їзду ФПУ. З інформацією виступив Голова ФПУ Г. Осовий. Рішенням Ради Федерації профспілок України від 18 березня ц.р. з’їзд ФПУ, запланований на 24 березня 2021 року, було відтерміновано у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною на проведення масових заходів. Враховуючи, що з 1 травня послаблено карантинні обмеження в м. Києві, зокрема знято заборону на проведення масових заходів, прийнято рішення скликати VIII з’їзд ФПУ 25 травня 2021 року. Засідання проходитиме в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок. Початок роботи профспілкового Форуму о 10.00. З інформаціією про роботу постійних комісій Ради ФПУ в період після VII з"їзду ФПУ виступив заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий.

На дев´ятом засіданні Ради ФПУ в режимі відеоконференції (онлайн) від Торецької територіальної організації профспілки був присутній Щербань Василь Петрович.

Звернення голови Торецької територіальної організації

Торецька територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості України звернулась до міністра енергетики України Галущенко Г.В. дати роз'яснення, щодо забезпечення вугіллям на побутові потреби пенсіонерів шахт «Північна» і «Південна».

Президія ЦК Профспілки обговорила наявну ситуацію у вугільній галузі України

Голова Торецької територіальної організації профспілки Щербань Василь Петрович прийняв 21 травня 2021р. участь у Презідїї ЦК Профспілки з розглядом питання «Про ситуацію, яка склалася у вугільній промисловості України та заходи щодо забезпечення подальшої сталої роботи вугільних підприємств і належного соціального захисту працівників вугільної галузі». В роботі Президії взяли участь представники Міністерства енергетики України: Олексій Кураков - радник Міністра енергетики України, Андрій Синюк - директор Департаменту вугільно-промислового комплексу, Тетяна Марченкова - начальник відділу соціальної політики та спеціалісти відділу взаємодії з засобами масової інформації. Міністр енергетики України оголосив кадрове рішення. На позачерговому засіданні Уряду було призначено Олексія Куракова –радника Міністра, заступником Міністра енергетики, котрий буде опікуватися вугільною промисловістю. Потім Міністр енергетики доповів про ситуацію у вугільній галузі на даний час. Після доповіді Міністра голови первинних та територіальних організацій Профспілки поставили ряд питань перед Міністром та вручили листи, що стосуються діяльності своїх підприємств.

Дітальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ЦК Профспілки /prupu@org/, ДП «Торецьквугілля», сторінка Facebook Торецького теркому профспілки.

Семінар – навчання

У травні місяці 2021р. Донецькою обласною Радою профспілок разом з Покровським навчально-методичним центром у м. Святогірськ був проведен семінар-навчання і перевірка знань з питань охорони праці технічних інспекторів праці, громадських інспекторів, голів комісій з охорони праці підприємств, з врученням посвідчень на право участі у роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві та проведення перевірок стану охорони праці організацій та підприємств. На семінарі-навчанні були присутні технічний інспектор Торецького теркому профспілки Челюбєєв В.М., голова первинної профспілкової організації ш. Торецька ДП «Торецьквугілля» Чернишов В.В. та голова первинної профспілкової організації ш.Центральна ДП «Торецьквугілля» Прудніков М.С.

Президія Торецького теркому профспілки

28 травня 2021р. відбулась президія Торецького теркому профспілки з розглядом питань: Про підсумки президії ЦК ППВПУ і 8-го з'їзду ФПУ, що відбулися в м.Києві 21.052021р. і 25.05.2021р. ;Про підсумки виконання розділу "Умови охорони праці та навколишнього середовища" колективного договору ДП "Торецьквугілля" за 4 місяці 2021р., роботу господарських керівників та профспілкових комітетів шахт щодо поліпшення умов праці; Про хід виконання постанови президії теркому профспілки від 14.04.2021р. "Про хід підготовки оздоровчого комплексу "Шахтар" до літнього оздоровлення та відпочинку трудящих і членів їх сімей в 2021р."

Дітальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ЦК Профспілки /prupu@org/, ДП «Торецьквугілля», сторінка Facebook Торецького теркому профспілки.