ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

ІНФОРМАЦІЯ за підсумками роботи ППО ВП «РМЗ» в лютому 2018

2018-03-01

Згідно з затвердженим планом роботи ППО ВП «РМЗ» на лютий 2018 року було проведено 2 засідання профспілкового комітету, з них 1 розширене засідання.

Про затвердження заходів зі святкування Міжнародного жіночого дня, про затвердження обов’язків між членами профспілкового комітету з забезпечення діяльності профспілкової організації, затвердження кандидатури Руденко І.В. на посаді скарбника, у зв’язку з відсутністю скарбника в складі профспілкового комітету йшлося на засідані профспілки 19 лютого 2018 року.

Було прийняте рішення про розподіл обов’язків між членами профспілкового комітету (особливу увагу приділити інформаційній роботі профспілки вугільників на заводі, а саме – поліпшити освіщення інформаційного стенду профспілки, своєчасно розміщувати на стенді інформацію з місцевих ЗМІ, з сайту ЦК ПРВП України, Торецького теркому профспілки та про діяльність первинної профспілкової організації ВП «РМЗ», розмістити на стенді зразки заяв про щорічні відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, соціальні відпустки, переміщення тощо, зразок заяви та перелік документів на отримання побутового палива, на отримання профспілкової виплати), про затвердження Руденко І.В. в якості скарбника первинної профспілкової організації. Також запропоновано розглянути можливість проведення святкового засідання до Міжнародного жіночого дня з врученням грамот, грошових премій найкращим працівницям заводу з залученням студентів Торецького міського коледжу для святкового виступу для заводчан. Прийняте рішення про заохочення працівників до Дня народження та надання матеріальної допомоги на підставі заяв трьом членам профспілки.

На розширеному засіданні профспілки 27 лютого 2018 було проінформовано заводчан про проведення 19 лютого поточного року чергового IX Пленум ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України. Головним на порядку денному було розглянуто головне питання: « Про наявну ситуацію у вугільній промисловості та подальші дії Профспілки». Доведено до відома заводчан Постанову ЦК ПРВП України № ІХ-1 від 19.02.2018 та дії профспілки в умовах ситуації, що склалася та підготовку до проведення акцій протесту на всіх уровнях.

Голова ППО ВП «РМЗ» Я.В.Медведєва