ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Колдоговорна конференція ВП «ш.Центральна»

2018-08-10

У розширеному профкомі трудового колективу «Шахта Центральна» взяли участь, Щербань Василь Петрович голова Торецького теркому профспілки, Хорошилов Роман Григорович в.о. технічного директора ДП «Торецквугілля», члени профкому профспілкового комітету, голови дільничних профспілкових організацій, що не входять до складу профспілкового комітету, начальники ділянок, цехів, відділів.

З доповіддю про виконання Колективного договору виступив в.о. директора «Шахти Центральна» Скрипник Володимир Васильович. Він зазначив, що за I півріччя 2018 року всі заплановані заходи в основному виконані. На підприємстві проводиться робота з оцінки та зниження існуючих ризиків для працівників, приведення робочих місць до нормальних умов праці. Відповів на запитання, поставлені в перебігу розширеного профкому, а саме:

1. Про прийомі на роботу відсутніх працівників або доплату за розширення зони обслуговування по ділянці ШТ, АБК.

2. Про ремонт і підготовку до осінньо - зимового періоду дахів вентилятора, підстанції, стовбура №4, котельні.

З боку профспілки із звітною доповіддю щодо виконання пунктів Колективного договору виступив голова первинної профспілкової організації ВП «Шахта Центральна» Прудников Микола Семенович. Він зазначив, що профспілка за I півріччя 2018 не раз вела напружені переговори для захисту інтересів працівників. Також відзначено, що в цьому році переговори, які передували колдоговірної конференції, були нелегкими: треба було ввести в Колективний Договір ряд змін. Проте, сторонам працівника і роботодавця вдалося прийти до компромісу за винятком питань, які вимагають розгляду в ДП «Торецквугілля»

У виступі Василя Петровича Щербаня можна було почути відповіді, на питання, які стосуються, зміни системи оплати праці прохідникам. Також голова теркому зупинився і на ситуації, яка тривоже профспілку, так і самих гірників: якщо зарплата ще виплачується, то заборгованість по ЄСВ становить понад 122 млн.грн., Проте, це призводить до того, що шахтарі не зможуть вчасно вийти на пенсію, працівникам продовжують нараховувати допомогу по лікарняним листам не з середнього заробітку, а з мінімальної заробітної плати і додалася ще одна проблема - нашим шахтарям відмовляють в наданні субсидій».

Роботу адміністрації «Шахта Центральна» ДП «Торецквугілля» і профспілкової організації щодо виконання колективного договору за перше півріччя 2018 року, на розширеному засіданні колективу «Шахта Центральна» визнали задовільною.