ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

ОГЛЯД за липень 2020р

2020-07-30

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

ОГЛЯД за липень 2020р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Розширений профактив Торецького теркому профспілки

03 липня 2020р. в теркомі профспілки був проведений профспілковий актив, на якому голова Торецької територіальної організації В.П. Щербань проінформував про перше засідання ЦК ППВПУ, яке відбулось в Києві після карантинного періоду. Звичайно ж, головним питанням, винесеним на порядок денний, було питання про кризову ситуацію, що склалася у вугільній галузі України.

Голова Торецької територіальної організації В.П. Щербань на президії підняв проблемні питання нашого держпідприємства, що стосуються перспектив договорів з заводами, які використовують коксівне вугілля, на придбання вугільної продукції наших шахт. В даний час заводи відмовляються від українського вугілля на користь імпортного через різницю в ціні майже в 2 рази! Нагадав В.П. Щербань і тому, що одним з пунктів звернення до Президента була пропозиція створити держкомітет з питань вугільної промисловості, де зрушень досі немає. На думку В. Щербаня не можна прибирати з порядку денного питання Списків №1,2, забезпечення шахтарів закритих шахт побутовим паливом і інші.

Дітальніше дану інформацію можна переглянути на сайті ДП «Торецьквугілля» та сторінці Торецького теркому у Facebook.

Звернення Торецької територіальної організації профспілки

Керівництво державного підприємства «Торецьквугілля» спільно з Торецькою територіальною організацією профспілки звернулися:

- до голови Донецької ОДА, керівнику обласної ВЦА Кириленко П.О. посприяти у вирішенні питання щодо погодження Програми розвитку гірничих робіт на 2020 рік та отримання свідоцтв на придбання вибухових матеріалів на друге півріччя 2020 року.

- до в.о. голови Укрвуглепрофспілки Зиміну А.О. щодо відновлення роботи комісії по внесенню змін і доповнень до Галузевої угоди щодо вирішення питань стосовно поновлення пільг на оплату листів тимчасової непрацездатності у повному обсязі, зарахування страхового стажу в зв’язку із заборгованістю вугільних підприємств по єдиному соціальному внеску, зарахування пенсійного стажу по Спискам 1 і 2 працівникам, які перебувають у підземних умовах 50 і більше відсотків робочого часу, забезпечення побутовим паливом працівників шахт у стадії ліквідації і саме головне – підняття рівня заробітної плати.

- Прем'єр-міністру України Шмигалю Д.А. Від імені трудових колективів ДП «Торецьквугілля» про повернення представників профспілки шахтарських колективів до складу Координаційного центру і прискорення проведення першого засідання, де визначити подальшу долю вугільних шахт і шахтарських міст.