ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

ОГЛЯД за травень 2020р

2020-06-01

Профспілка працівників вугільної промисловості України

Торецька територіальная організація профспілки

ОГЛЯД за травень 2020 р.

ПРОФСПІЛКОВІ НОВИНИ

Звернення голови Торецької територіальної організації

13 травня 2020р. Торецька територіальна організація Укрвуглепрофспілки звернулась до:

- т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України Буславец О.А. та голови Укрвуглепрофспілки Турманові В.І. о вирішити питання виділення коштів на підготовку дитячого оздоровлення у сумі 800 тис. грн. з тих 103 млн.грн. активів, які заборгувало ДП «Держвуглепостач» за реалізовану вугільну продукцію за 2019р.

- Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А., т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України Буславец О.А., голови Укрвуглепрофспілки Турманові В.І. з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася на шахті «Нова» і вирішити питання виплати працівникам шахти заборгованості із заробітної плати за 2014р.

- т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України Буславец О.А. про пропозицію щодо реорганізації ДП "Торецьквугїлля".

ЗАКОНОПРОЕКТ #2681: ПІДПИСАННЯ ПЕТИЦІЇ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 2681

На сайті Верховної Ради України в розділі «Електронні петиції» 5 березня 2020 року заступник голови профкому ПМГУ ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» П. Третьяков зареєстрував петицію: «Вимагаю НЕ розглядати законопроект #2681 як такий, що порушує та обмежує права профспілок в Україні». Дата завершення збору підписів – 5 червня.

Торецькою територіальною організацією профспілки було проведено інформаційну роботу серед членів профспілки щодо збору підписів під електронною петицією № 2681. Станом на 22 травня, зібрано необхідні 25 тис. голосів

Робота профспілкових організацій профспілки

Профспілки шахт ДП «Торецьквугілля» провели роз’яснювальну роботу в трудових колективах вугільних підприємств щодо підтримки рішень засідання Антикризовим енергетичним штабом 29.04.2020р. і відправили листи на Президента України Зеленського В.А., прем´ер – міністра України Шмигаль Д.А., голові Укрвуглепрофспілки Турманові В.І. щодо підтримки комплексу питань які були розглянуті на засіданні Антикризового енергетичного штабу 29.04.2020р.

До складу даного штабу входять 32 особи з числа керівництва відповідних міністерств і відомств, народних депутатів України, членів Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та представника Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Засідання комісій з призначення трудового стажу і виплати винагороди за вислугу років на шахтах ДП «Торецьквугілля»

У зв'язку з роз'ясненням Укрвуглепрофспілки № 01/100 від 05.05.2020г. за зверненням Торецького теркому профспілки, На шахті «Центральна» та «Торецька» ДП «Торецьквугілля» в травні місяці 2020 року відбулись комісії з призначення трудового стажу і виплати винагороди за вислугу років працівникам, які раніше працювали на шахті Св.Матрони.

Комісії ухвалили:

- провести нарахування трудового стажу відповідно до чинного законодавства и виплатити винагороду за вислугу років працівникам шахти які раніше працювали на шахті Св. Матрони, яким не виплачували суми з 01.05.20 року за 2018,2019,2020 року, року з моменту надходження на шахтах;

- провести нарахування трудового стажу працівникам, які були прийняті на працю раніше 2018 року розгляд справи питання нарахування безперервного стажу праці для виплати винагороди за вислугу років виробляти після письмового звернення в комісійному порядку.

Звернення голови Торецької територіальної організації

Торецька територіальна організація Укрвуглепрофспілки звернулась до Президента України Зеленського В.О. та т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України Буславець О.А. про надання допомоги у вирішенні питання щодо нагородження передових працівників ДП «Торецьквугілля» відомчими нагородами – знаками «Шахтарська слава» та «Шахтарська доблесть» до професійного свята Дня Шахтаря.