ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "РМЗ"

2021-04-06

2 квітня 2021року на ВП «Ремонтно-механічний завод» відбулася Конференція трудового колективу, до складу якого входять члени трьох первинних профспілкових організацій заводу, зв'язку та інформаційно-обчислювального центру.

На Конференцію було обрано і були присутні 38 делегатів, були запрошені головний механік ДП «Торецьквугілля» Коряк С.Д. і голова Торецької територіальної організації профспілки Щербань В.П.

З доповіддю про результати комісії по виконанню Колективного договору ВП «РМЗ» за 2020рік і пропозицій щодо внесення до нього змін і доповнень виступила заступник начальника по ОТіЗ Шолохова О.В., яка зазначила, що за звітний період було досягнуто виконання більшості розділів Колективного договору, а саме: з 138 зобов'язань - виконано 134, часткове виконання 4 пунктів, 97,1% виконання.

Зі звітом про виконання положень Колективного договору за 2020 рік виступив директор заводу Гулеватий С.В.

Директор заводу Гулеватий С.В. озвучив показники, яких вдалося досягти, а саме: по техніко-економічним показникам ВП «РМЗ» за 2020 рік виконало план з випуску товарної продукції на 112,4%, при плані 18млн.150тис.грн. отримано 20млн.363тис. грн. Середня заробітна плата склала 8368,00 грн., Що на 17,4% більше в порівнянні з періодом 2019 року. На виконання заходів з охорони праці виділено майже 129 тис.грн.

З боку профспілки відзвітували голови первинних профспілкових організацій Народа В.Е., Гоменюк О.М., Москаленко В.В.

У зв'язку з низьким рівнем заробітної плати, нестачею кадрів, відкритим залишаються питання щодо підвищення рівня заробітної плати та доплати за сумісництво професій. Також на Конференції були розглянуті питання щодо медичного забезпечення, забезпечення працівників заводу спецодягом і спецвзуттям в потрібній кількості, забезпеченням прання і сушіння спецодягу на території заводу.

Не дивлячись на важке матеріальне положення профспілковому комітету РМЗ в 2020 році вдалося організувати культурно масові заходи присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня, професійні празники день бухгалтера, День Шахтаря, День Машинобудівника, провести турніри з шахів, шашок, настільного тенісу, до новомодних свят привітати всіх заводчан і їхніх дітей подарунковими наборами. У період пандемії коронавируса заводчани не тільки сім'ями, а й трудовими колективами відвідували ОК «Шахтар», де створені всі умови для відпочинку і оздоровлення. Також профспілковий комітет на прохання трудящих організовував поїздку вихідного дня в г.Ліман на страусину ферму і дендропарк.

Гоменюк А.М. - голова ППО Зв'язку виступила зі звітом про роботу своєї профспілкової організації і спільних з адміністрацією дій щодо захисту прав і соціальних гарантій працівників. Профспілкою Зв'язку були висловлені рекомендації щодо забезпечення жінок робочими халатами, по проведенню ремонту віконних блоків на ділянці Зв'язку.

Присутній на Конференції Щербань В.П. поінформував про активні дії Профспілки щодо збільшення бюджетного фінансування, своєчасної виплати заробітної плати, про зустрічі і зверненнях на всіх державних рівнях і відповів на питання, що цікавлять заводчан.

За підсумками Конференції було прийнято постанову трудового колективу, яким роботу адміністрації та профспілкових комітетів щодо виконання Колективного договору ВП «РМЗ» за 2020рік було визнано задовільною, акт перевірки та пропоновані доповнення затверджені.

Первинна профспілкова організація ВП «РМЗ»