ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Підведені підсумки виконання колективного договору за 2020 р. ВП "Шахта "Торецька"

2021-04-06

02 квітня 2021 року на підприємстві шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля» відбулася конференція за участю адміністрації підприємства «Шахта Торецька» та профспілкової організації.

В конференції прийняли участь Ківа Микола Вікторович- технічний директор ДП «Торецьквугілля», голова Торецького теркому Укрвуглепрофспілки Щербань Василь Петрович.

Були підведені підсумки виконання Колективного договору за 2020 рік. За звітний період підприємство працювало не надто успішно з видобутку вугілля. При плані 72,0 тонн було видобуто 63,7 тис. тонн, а план проведення розкривних і підготовчих виробок виконаний на 72.5%. Фактична продуктивність праці робітника досягла 7.2 тонн що становить 106,9%.

Успішно вирішені соціальні питання: вугілля своєчасно вивезено, нарікань на якість вугілля немає.

Першим виступив директор ВП «Шахти Торецька» Рідченко І.М., який доповів про роботу в 2020 році, та перспективи на 2021 рік.

У звітній доповіді голова профкому шахти Чернишов В.В. розповів про роботу первинної профспілкової організації та про проведені заходи 2020 року по забезпеченню безпечних умов праці. Робота первинної профспілкової організації проводилася згідно затверджених планів, фінансових можливостей та інтересів членів профспілки.

При цьому він поінформував про те, що в минулому році не проводилися колдоговірні конференції через пандемію коронавірусу, але разом з тим робоча група протягом року працювала, та подавались питання в робочу групу.

Всі основні пункти колдоговору, незважаючи на нестабільні і складні фінансові умови, практично виконуються, що говорить про налагоджену спільну роботу адміністрації та профспілки.

Також голова профспілки звернув увагу на покращення «Бази відпочинку» «Шахтар» розташованої в місті Святогірськ, розробленні заходи і графіки, на поліпшення сімейного відпочинку.

Делегати конференції та запрошені заслухали доповіді директора «Шахти Торецькаа» Рідченко І,М.., голову профкому Чернишова В.В.., начальника ООТЗ и П Козиреву Л.В.., технічного директора ДП «Торецьквугілля» Ківу Н.В. і голову Торецького теркому Урвуглепрофспілки Щербаня В.П.

В своєму виступі голова Торецького теркому Урвуглепрофспілки Щербань В.П. сказав: як і для керівництва держпідприємства, так і для Профспілки важливим фактором для стабільного режиму роботи є виділення бюджетних коштів. Терком профспілки в звітному періоді своїми діями чимало сприяв тому, щоб було додатково перераховано з держбюджету на вугільну галузь 1,4 млрд. грн.

Також на конференції були затверджені і схвалені:

- акт перевірки виконання Колективного договору за 2020 рік;

- зобов'язання по колективному договору за 2020 рік.

- схвалені і затверджені додаткові угоди до Колективного договору на 2021 рік.

Делегатами конференції роботу по виконанню Колективного договору за 2020 рік між адміністрацією і профкомом визнана задовільною.

Первинна профспілкова організація «Шахта Торецька»