ДП "Торецьквугілля"

(ДП "Дзержинськвугілля")

На головну

Засідання профспілкового комітету ВП "Шахта "Центральна" ДП "Торецьквугілля"

2021-04-26

21 квітня 2021р. відбулося засідання профкому ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля» з розглядом питань: «Про оздоровлення трудящих шахти і членів їх сімей на базі відпочинку ОК «Шахтар» і участі у благоустрої її території», «Про підготовку об'єктів шахти до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022р.р.», «Підведення підсумків колдоговірної конференції трудового колективу шахти».

Голова профкому Прудніков М.С. по першому питанню ознайомив членів профкому із заходами з підготовки бази відпочинку «Шахтар» в м. Святогірськ до літнього оздоровлення. Згідно заходів повинні бути проведені роботи по розбивці паркової зони, благоустрою двох люксових номерів, установці спортивного обладнання, встановлення басейну більшого розміру, придбання 6 велосипедів та ін.

Вартість путівок залишається на рівні 2020 р. Для трудящих членів профспілки вартість путівки становить 50% від повної її вартості. Діти трудящих шахти до 16 років відпочивають на безоплатній основі разом з батьками. Перший заїзд на б/о з 01.05.2021р.

Працівникам шахти, бажаючим оздоровити безкоштовно своїх дітей влітку 2021р. в оздоровчих санаторіях, дитячих оздоровчих центрах, потрібно звертатися в УТЗСН м. Торецька.

Кожна дитина м. Торецька потрапляє під пільгову категорію і має право на безкоштовне придбання дитячих оздоровчих путівок.

Потім Прудніков М.С. ознайомив членів профкому із заходами з підготовки об'єктів шахти до роботи в осінньо - зимовий період 2021-2022р.р. по кожному об'єкту. Контроль за виконанням намічених заходів буде здійснювати профспілковий комітет шахти.

За підсумками колдоговорної конференції трудового колективу шахти було відзначено, що явка делегатів на конференцію в цілому була на хорошому рівні. Однак було звернуто увагу членам профкому на те, що дуже мало надходило пропозицій від трудящих і найголовніше, що не було виступаючих від трудящих, крім доповідачів.

З усіх питань були прийняті постанови.

За матеріалами Торецького теркому